Yeryüzü Yıldızları

Bölümler

34 bölüm 12:19:02
Hz. Ebubekir
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç .Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Hz. Ebubekir" konuşuluyor.
1. Bölüm
25:39
Hz. Ömer Bin Hattab
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Hz. Ömer Bin Hattab" konuşuluyor.
2. Bölüm
25:58
Hz. Osman
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Hz. Osman" konuşuluyor.
3. Bölüm
24:03
Hz. Ali
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Hz. Ali" konuşuluyor.
4. Bölüm
23:57
Hz. Hamza
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Hz. Hamza" konuşuluyor.
5. Bölüm
22:08
Ebu Eyyub el-Ensari
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Ebu Eyyub el-Ensari" konuşuluyor.
6. Bölüm
22:50
Halid Bin Velid
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Halid Bin Velid" konuşuluyor.
7. Bölüm
21:34
Abbad Bin Bişr
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abbad Bin Bişr" konuşuluyor.
8. Bölüm
19:01
Abdullah Bin Abbas
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abdullah Bin Abbas" konuşuluyor.
9. Bölüm
21:25
Abdullah b. Amr b. Haram
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abdullah b. Amr b. Haram" konuşuluyor.
10. Bölüm
20:25
Abdullah B. Cahş
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abdullah B. Cahş" konuşuluyor.
11. Bölüm
23:00
Abdullah B. Mesud
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abdullah B. Mesud" konuşuluyor.
12. Bölüm
20:06
Abdullah B. Ömer
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abdullah B. Ömer" konuşuluyor.
13. Bölüm
21:47
Abdullah B. Revaha
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abdullah B. Revaha" konuşuluyor.
14. Bölüm
22:07
Abdullah B. Ümmü Mektum
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abdullah B. Ümmü Mektum" konuşuluyor.
15. Bölüm
17:46
Abdullah B. Zübeyr
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abdullah B. Zübeyr" konuşuluyor.
16. Bölüm
22:19
Abdullah B. Avf
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Abdullah B. Avf" konuşuluyor.
17. Bölüm
20:11
Adî Bin Hâtim
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Adî Bin Hâtim" konuşuluyor.
18. Bölüm
23:04
Âmir B. Fühyre
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Âmir B. Fühyre" konuşuluyor.
19. Bölüm
23:47
Ammâr B. Yâsir
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Ammâr B. Yâsir" konuşuluyor.
20. Bölüm
19:01
Berâ B. Mâlik
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Berâ B. Mâlik" konuşuluyor.
21. Bölüm
18:37
Bilal-i Habeşi
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Bilal-i Habeşi" konuşuluyor.
22. Bölüm
22:20
Cafer B. Ebi Talib
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Cafer B. Ebi Talib" konuşuluyor.
23. Bölüm
24:41
Ebu Said el-Hudri
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Ebu Said el-Hudri" konuşuluyor.
24. Bölüm
22:11
Ebu Sufyan B. Haris
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Ebu Sufyan B. Haris" konuşuluyor.
25. Bölüm
21:22
Ebu Sufyan B. Harb
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Ebu Sufyan B. Harb" konuşuluyor.
26. Bölüm
19:53
Ebu Talha Zeyd İbn Sehl
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Ebu Talha Zeyd İbn Sehl" konuşuluyor.
27. Bölüm
19:29
Ebu Ubeyde Bin Cerrah
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Ebu Ubeyde Bin Cerrah" konuşuluyor.
28. Bölüm
21:29
Ebu Zer el Gıfari
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Ebu Zer el Gıfari" konuşuluyor.
29. Bölüm
19:35
Ebu'd-Derda
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Ebu'd-Derda" konuşuluyor.
30. Bölüm
21:30
Enes b. Nadr
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Enes b. Nadr" konuşuluyor.
31. Bölüm
19:11
Esad B. Zürare
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Esad B. Zürare" konuşuluyor.
32. Bölüm
21:57
Hebbâr B. Esved
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Hebbâr B. Esved" konuşuluyor.
33. Bölüm
23:34
Hübeyb B. Adî ve Zeyd B. Desine
Yeryüzü Yıldızları’nın bu bölümünde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebu Bekir Sıddık YÜCEL ile "Hübeyb B. Adî ve Zeyd B. Desine" konuşuluyor.
34. Bölüm
22:50