Radyolar

Canlı Radyolar

Canlı Radyo Dinle

Siz de radyo dinlemekten vazgeçemeyenlerden misiniz? Günün her anında; çalışırken, dinlenirken, araç kullanırken ya da sevdiklerinizle vakit geçirirken ezgilerin ve radyo programlarının zengin dünyasına sığınmayı; müzik ve sohbet içerikleriyle keyifli bir yolculuğa çıkmayı mı tercih ediyorsunuz? O halde TRT Radyo’yu dinlemek size çok iyi gelecek! Canlı radyo dinleme özelliğiyle TRT radyo kanallarına internet üzerinden kolayca ulaşabilir, yüksek yayın kalitesi sayesinde dilediğiniz her yerde kesintisiz bir radyo deneyimi yaşayabilirsiniz!

Canlı Radyo Dinle TRT’de

Yayın politikasını “Özü Sözü İnsan” sloganıyla ifade eden TRT, dileyen herkesin TRT Radyo’ya internet üzerinden canlı olarak ulaşabilmesini sağlıyor. Canlı radyo dinleme özelliğiyle TRT radyo kanallarında yayınlanan farklı tarzlardaki müziklere, haberlere ve söyleşilere dilediğiniz her an kolay bir şekilde ulaşabilir ve sizi en iyi ifade eden müzikleri, programları ve sanatçıları dinleyebilirsiniz. TRT online radyo kanalları; frekans arama, cızırtı ve kesinti yaşama gibi sorunları da tamamen ortadan kaldırıyor. İnternet bağlantısı sağlayabildiğiniz her ortamda yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde dinleyebileceğiniz TRT radyo kanalları, gittiğiniz her yerde ve istediğiniz her ortamda TRT kalitesinden faydalanabilmenize de imkân tanıyor. İster evinizde olun, ister ofisinizde ya da trafikte, uzun yolda, tatilde ve hatta kampta… Canlı radyo dinleme özelliği sayesinde TRT radyo kanalları her zaman ve her koşulda yanınızda!

Online Radyo Dinle

TRT’nin “online radyo dinle” mottosuyla kullanıcıların beğenisine sunduğu özellik, size büyük bir kullanım özgürlüğü sağlıyor. Dilerseniz mobil internetle dilerseniz de sabit internetle kullanabileceğiniz canlı radyo dinleme özelliği, tüm TRT kanallarına kolayca erişebilmenizi mümkün kılıyor. TRT radyo kanallarını online olarak dinlemek için ise internete bağlanabilen bir cihazınızın bulunması yeterli! TRT’nin online radyo kanallarını masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi pek çok farklı cihazdan dinleyebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz müzik türünün en seçkin örneklerine istediğiniz zaman ulaşabilir, en güncel haberleri anında dinleyebilir ve TRT’nin kültür sanat içerikleriyle yaşamınıza renk katabilirsiniz. TRT’nin tüm radyo kanallarını kapsayan canlı radyo dinleme özelliğiyle hemen tanışın, özgürlüğün ve birbirinden kaliteli TRT yayınlarının tadını doyasıya çıkarın!