Taş Plaktan Bugüne

Bölümler

10 bölüm 07:46:13
10. Bölüm - Mualla Gökçay
Sadun Aksüt’ün sunuculuğunu yaptığı programın bu bölümünde, Mualla Gökçay konuğumuz oluyor. Sanatçı müzik hayatını ve anılarını anlatıyor. Programda ayrıca Mualla Gökçay, sevilen eserlerini sizler için seslendiriyor.
10. Bölüm
37:01
9. Bölüm - Nesrin Sipahi
Bu bölümde programın konuğu, Nesrin Sipahi. Sanatçı seslendirdiği eserleri yanı sıra müzik hayatını ve anılarını bizlerle paylaşıyor. Sunucu: Sadun Aksüt
9. Bölüm
48:12
8. Bölüm - Afife Ediboğlu
Sunuculuğunu Sadun Aksüt’ün yaptığı programda, Afife Ediboğlu konuk ediliyor. Sanatçı, müzik hayatı ve anılarını anlatıyor. Programda ayrıca Afife Ediboğlu, sevilen eserlerini sizler için seslendiriyor.
8. Bölüm
45:27
7. Bölüm - Sevim Tuna
Sadun Aksüt’ün sunuculuğunu yaptığı programın bu bölümünde, Sevim Tuna konuğumuz oluyor. Sanatçı müzik hayatını ve anılarını anlatıyor. Programda ayrıca Sevim Tuna, sevilen eserlerini sizler için seslendiriyor.
7. Bölüm
50:25
6. Bölüm - Abdullah Yüce
Bu bölümde programın konuğu, Türk sanat müziği sanatçısı Abdullah Yüce. Sanatçı seslendirdiği eserleri yanı sıra musiki hayatını ve anılarını bizlerle paylaşıyor. Sunucu: Sadun Aksüt
6. Bölüm
42:54
5. Bölüm - İsmet Nedim Saatçi
Sunuculuğunu Sadun Aksüt’ün yaptığı programda, İsmet Nedim Saatçi konuk ediliyor. Sanatçı, müzik hayatı ve anılarını anlatıyor. Programda ayrıca İsmet Nedim Saatçi, sevilen eserlerini sizler için seslendiriyor.
5. Bölüm
46:40
4. Bölüm - Behiye Aksoy
Sadun Aksüt’ün sunuculuğunu yaptığı programın bu bölümünde, Behiye Aksoy konuğumuz oluyor. Sanatçı müzik hayatını ve anılarını anlatıyor. Programda ayrıca Behiye Aksoy, sevilen eserlerini sizler için seslendiriyor.
4. Bölüm
45:59
3. Bölüm - Şükran Özer Doruk
Bu bölümde programın konuğu, Türk sanat müziği sanatçısı Şükran Özer Doruk. Sanatçı seslendirdiği eserleri yanı sıra musiki hayatını bizlerle paylaşıyor. Sunucu: Sadun Aksüt
3. Bölüm
48:10
2. Bölüm - Safiye Ayla
Sunuculuğunu Sadun Aksüt’ün yaptığı programda, Safiye Ayla konuk ediliyor. Sanatçı, sahne hayatı ve Mustafa Kemal Atatürk ile anılarını anlatıyor. Programda ayrıca Safiye Ayla, sevilen eserlerini sizler için seslendiriyor.
2. Bölüm
50:02
1. Bölüm - Müzeyyen Senar
Sadun Aksüt'ün sunuculuğunu yaptığı programın bu bölümünde, konuğumuz “Cumhuriyetin Divası” Müzeyyen Senar. Sanatçı, müzik hayatı, anıları ve hobilerini anlatıyor. Programda ayrıca Müzeyyen Senar, sevilen eserlerini sizler için seslendiriyor.
1. Bölüm
51:17