Tam Destek

Bölümler

10 bölüm 04:31:24
Tam Destek 10. Bölüm
Edirne AB Bilgi Merkezi’nin tanıtıldığı programda, Edirne Koordinatörü Güliz Elif Aydın, Merkez hakkında bilgiler veriyor. Programda ayrıca Avrupa Birliği’nin desteklediği, tarihi eserlerin restorasyonu, istihdam sorunlarının çözümü projelerine ve Yunanistan etabı da bulunan istihdamı geliştirme projesine yer veriliyor.
10. Bölüm
30:32
Tam Destek 9. Bölüm
Kocaeli AB Bilgi Merkezi’nin tanıtıldığı programda, Koordinatör Seda Aydın, Bilgi Merkezi hakkında bilgiler veriliyor. Avrupa Birliği ve Kocaeli Valiliği’nin desteklediği, genç girişimciler ve hükümlülerin sosyal yaşama uyum projelerinin aktarıldığı Tam Destek’de ayrıca Genç Girişimciler projesinin Slovakya bölümünde neler yapıldığı da ekrana geliyor.
9. Bölüm
27:59
Tam Destek 8. Bölüm
Bilgi Merkezi koordinatörlerinin anlatımıyla AB’nin desteklediği projeler, hibe programları ve Erasmus+ ile sağlanan avantajlar ekrana taşınıyor. Programda bu hafta İzmir AB Bilgi Merkezi’nin çalışmaları mercek altına alınıyor.
8. Bölüm
27:23
Tam Destek 7. Bölüm
Bilgi Merkezi koordinatörlerinin anlatımıyla AB’nin desteklediği projeler, hibe programları ve Erasmus+ ile sağlanan avantajlar ekrana taşınıyor. Programda bu hafta Mersin AB Bilgi Merkezi’nin çalışmaları mercek altına alınıyor.
7. Bölüm
26:56
Tam Destek 6. Bölüm
Bilgi Merkezi koordinatörlerinin anlatımıyla AB’nin desteklediği projeler, hibe programları ve Erasmus+ ile sağlanan avantajlar ekrana taşınıyor. Programda bu hafta Şanlıurfa AB Bilgi Merkezi’nin çalışmaları mercek altına alınıyor.
6. Bölüm
27:46
Tam Destek 5. Bölüm
Bir fikri, bir projesi olana Avrupa Birliği’nden Tam Destek… Programda, Avrupa Birliği Bilgi Merkezleri tanıtılıyor. Bilgi Merkezi koordinatörlerinin anlatımıyla AB’nin desteklediği projeler, hibe programları ve Erasmus+ ile sağlanan avantajlar ekrana taşınıyor. Programda bu hafta Antalya AB Bilgi Merkezi’nin çalışmaları mercek altına alınıyor.
5. Bölüm
27:58
Tam Destek 4. Bölüm
Bir fikri, bir projesi olana Avrupa Birliği’nden Tam Destek… Programda, Avrupa Birliği Bilgi Merkezleri tanıtılıyor. Bilgi Merkezi koordinatörlerinin anlatımıyla AB’nin desteklediği projeler, hibe programları ve Erasmus+ ile sağlanan avantajlar ekrana taşınıyor. Programda bu hafta Trabzon AB Bilgi Merkezi’nin çalışmaları mercek altına alınıyor.
4. Bölüm
26:12
Tam Destek 3. Bölüm
Van Avrupa Birliği Bilgi Merkezi'nin yürüttüğü projeler ve Van Lojistik Merkezi'nin çalışmaları ekranlara geliyor.
3. Bölüm
24:51
Tam Destek 2. Bölüm
Samsun Avrupa Birliği Bilgi Merkezi'nin yürüttüğü projeler ve Samsun Lojistik Merkezi'nin çalışmaları ekranlara geliyor.
2. Bölüm
24:37
Tam Destek 1. Bölüm
Eskişehir Avrupa Birliği Bilgi Merkezi'nin yürüttüğü projeler ve Erasmus + projesi ile Osmangazi Üniversitesi Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksek okulunda gönüllü olarak İngilizce öğretmenliği yapan Estonyalı Erica’nın hikayesi..
1. Bölüm
27:06