Sinema Artı

Listeme Ekle
Her hafta bir sinema unsurunun tema olarak işlendiği, vizyona girecek filmlerin ve güncel sinema haberlerinin verildiği, birbirinden değerli konukların ağırlandığı eğlenceli, tematik sinema programı.

Bölümler

15 bölüm 08:41:36
Murat Cemcir
Bu bölümün konuğu, başarılı oyuncu Murat Cemcir. Damián Szifron'un “Asabiyim Ben” filmi hakkında her şey ve çok daha fazlası Sinema+'da.
15. Bölüm
29:26
Selçuk Aydemir
Sinema+’de bu bölümün konuğu çok sevilen yönetmen senarist ve yazar Selçuk Aydemir.
14. Bölüm
28:31
Derviş Zaim
Sinema+’da, Yönetmen Derviş Zaim ile özel bir sohbet, Wes Anderson’ın Büyük Budapeşte Oteli filmi hakkında her şey ve çok daha fazlası sizlerle.
13. Bölüm
29:29
Ali Vatansever
"Saf" filminin yönetmeni Ali Vatansever ile keyifli bir söyleşi, Wim Wenders’ın “Berlin Üzerindeki Gökyüzü” filmi hakkında her şey ve çok daha fazlası sizlerle buluşuyor.
12. Bölüm
29:54
Birol Güven
Yapımcı ve yönetmen Birol Güven ile farklı bir söyleşi, Jim Jarmusch’un “Dünyada Bir Gece” filmi hakkında her şey ve çok daha fazlası sizlerle buluşuyor.
11. Bölüm
39:33
Tarık Aktaş
Locarno film festivalinden Nebula filmiyle ödül alarak dönen yönetmen Tarık Aktaş ile özel bir söyleşi, Andrei Tarkovsky’nin “Stalker” filmi hakkında her şey ve çok daha fazlası sizlerle buluşuyor.
10. Bölüm
31:41
Mahmut Fazıl Coşkun
Sinema+’da bu bölümün konuğu yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun ile son filmi Anons'u konuşuyoruz.
9. Bölüm
28:44
Kadir Çöpdemir & Serkan Şengül
Bu bölümde, western konseptiyle karşınızda! Vahşi Batı’nın filmlerde işlenen karakterlerinden derlediğimiz özel bir dosya, ayrıca Kadir Çöpdemir ve Serkan Şengül ile çok özel bir söyleşi sizlerle.
8. Bölüm
43:21
Hülya Koçyiğit
4 yapraklı yoncanın en nadide yapraklarından biri Hülya Koçyiğit ile samimi bir sohbet, sinema emektarlarını andığımız özel dosyamız ve güncel sinema olaylarından derlediğimiz haber turumuz sizlerle.
7. Bölüm
28:27
Suat Köçer
Sinema festivallerinden özel bilgiler, festivalleri sarsan filmlerden oluşan listelerimiz, çok eğlenceli tema performansları ve Festival direktörü Suat Köçer ile keyifli bir söyleşi sizlerle olacak.
6. Bölüm
34:13
Mehmet Güreli
Bu bölümde siyah beyaz filmler temasıyla seyircilerin karşısına çıkan Sinema+, çok yönlü sanatçı ve yönetmen Mehmet Güreli ile keyifli bir sohbete yer veriyor.
5. Bölüm
31:50
Yüksel Aksu & İsmail Fidan
‘Animasyon Filmler’ temasının işlendiği Sinema+’ya bu hafta, Rafadan Tayfa’nın yapımcısı İsmail Fidan ve yönetmen Yüksel Aksu konuk oluyor.
4. Bölüm
44:51
Serdar Akar & Armağan Tunaboylu
‘Polisiye Filmler’ temasının işlendiği Sinema+’ya bu hafta, polisiye yazarı Armağan Tunaboylu ve yönetmen Serdar Akar konuk oluyor.
3. Bölüm
40:32
Tarık Tufan & Osman Sınav
‘Edebiyat Uyarlamaları’ temasının işlendiği Sinema+’ya bu hafta, yazar Tarık Tufan ve yönetmen Osman Sınav konuk oluyor.
2. Bölüm
40:43
Ahmet Mümtaz Taylan & Fatih Uğurlu
‘Dublör’ temasının işlendiği Sinema+’ya bu hafta, dublör Fatih Uğurlu ve oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan konuk oluyor.
1. Bölüm
40:13