32 Bölüm
31:32:41
Hüseyin Soysal (Bestekar)
Program Konuğu Hüseyin Soysal'ın Sevilen Bestelerine Yer Veriyoruz.
59:54
1. BÖLÜM
Celal Abacı, Güler Basu Şen, Hasan Eylen
Sanatçılarımız Bayram Gününe Özel Sevilen Şarkılar Seslendiriyor.
56:18
2. BÖLÜM
Semra Karakuş, Didar Aliye Koyuncu, Ali Suat Erdil, Ömer Faruk Güney
30 Ağustos Zafer Bayramı Özel Programında, Sanatçılarımızdan Seçkin Eserlere Yer Veriyoruz.
58:20
3. BÖLÜM
Remzi Oktar Metin
Program Konuğu Sanatçımız Remzi Oktar Sevilen Eserlere Yer Veriyor
58:06
4. BÖLÜM
Eylül Turan
Program Konuğu Sanatçımız Eylül Turan Sevilen Eserler Seslendiriyor.
57:52
5. BÖLÜM
Ünal Yılmazer (Bestekar)
Program Konuğu Ünal Yılmazer'in Bestelerine Yer Veriyoruz.
58:20
6. BÖLÜM
Güler Tacer
Program Konuğu Sanatçımız Güler Tacer Sevilen Eserlere Yer Veriyor.
59:55
7. BÖLÜM
Akif Özüşen
Program Konuğu Akif Özüşen Sevilen Eserlere Yer Veriyor.
59:59
8. BÖLÜM
18 Mart Çanakkale Zaferi Özel Programı
18 Mart Çanakkale Zaferi gününe özel şarkı ve türküler
59:55
9. BÖLÜM
Turhan Öge
Program Konuğu Sanatçımız Turhan Öge Sevilen Eserler Seslendiriyor.
59:55
10. BÖLÜM
Faruk Şahin
Program Konuğu Faruk Şahin'in Sevilen Bestelerini Dinleyeceksiniz.
59:56
11. BÖLÜM
Filiz Tram
Program Konuğu Sanatçımız Filiz Tram Sevilen Eserlere Yer Veriyor
59:56
12. BÖLÜM
Zekai Tunca
Program Konuğu Zekai Tunca Sevilen Eserlere Yer Veriyor.
59:12
13. BÖLÜM
Orhan Saygıcı
Program Konuğu sanatçımız Orhan Saygıcı Sevilen Eserlere Yer Veriyor
59:48
14. BÖLÜM
Alper Diler
Sanatçımız Alper Diler'den Sevilen Eserler Dinleyeceksiniz.
59:55
15. BÖLÜM
Oktay Cantürk
Program konuğu sanatçımız Oktay Cantürk sevilen eserler seslendiriyor.
55:10
16. BÖLÜM
Zeki Topçuoğlu
Program Konuğu Sanatçımız Zeki Topçuoğlu Sevilen Eserler Seslendiriyor.
59:50
17. BÖLÜM
Kadri Şarman
Program Konuğu Sanatçımız Kadri Şarman Sevilen Eserlere Yer Veriyor
59:55
18. BÖLÜM
Nazli Kanaat
Program Konuğu Sanatçımız Nazlı Kanaat Sevilen Eserlere Yer Veriyor
59:50
19. BÖLÜM
Bayram Özel Programı
Sanatçılarımızdan Sevilen Şarkılara Yer Veriyoruz
58:57
20. BÖLÜM
Serap Kuzey
Program Konuğu Serap Kuzey Sevilen Eserlere Yer Veriyor
57:59
21. BÖLÜM
Bahadır Özüşen
Program Konuğu Bahadır Özüşen Sevilen Eserlere Yer Veriyor
59:55
22. BÖLÜM
Süleyman Saral
Program Konuğu Süleyman Saral'dan Sevilen Eserler Dinleyeceksiniz.
58:12
23. BÖLÜM
Selçuk Aygan
Program Konuğu Selçuk Aygan Sevilen Eserlere Yer Veriyor
01:00:00
24. BÖLÜM
Nurten Demirkol
Program Konuğu Nurten Demirkol Sevilen Eserlere Yer Veriyor.
59:55
25. BÖLÜM
Mustafa Sağyaşar
Program Konuğu Mustafa Sağyaşar Sevilen Eserlere Yer Veriyor.
59:53
26. BÖLÜM
Ertuğrul Ottekin (Bestekar, Söz Yazarı)
Program Konuğu Ertuğrul Ottekin'in Sevilen Eserlerine Yer Veriliyor.
59:04
27. BÖLÜM
Ela Altın
Program Konuğu Ela Altın Sevilen Eserlere Yer Veriyor.
59:55
28. BÖLÜM
Yaşar Bedük (Bestekar)
Program Konuğu Yaşar Bedük'ün Bestelerini Sanatçılarımız Seslendiriyor.
01:00:09
29. BÖLÜM
6 Mayıs Radyo Günü Özel Program
6 Mayıs Radyo Günü'ne özel program
59:02
30. BÖLÜM
Meliha Yazıcı
Program Konuğu Meliha Yazıcı Sevilen Eserlere Yer Veriyor.
57:25
31. BÖLÜM
Hüseyin Erbay (Bestekar)
Program Konuğu Hüseyin Erbay'ın Bestelerini Sanatçılarımız Seslendiriyor.
59:54
32. BÖLÜM