Sarayın Lezzetleri

Bölümler

52 bölüm 01:28:31
Niğde
Şefimiz Niğde'de, meyveli pilav, söğürme ve ezilmiş patates salatası hazırlıyor.
53. Bölüm
29:05
Adalar
Şefimiz Adalar'da, hurmalı kurabiye, tencere külbastısı ve yalancı dolma hazırlıyor.
52. Bölüm
29:12
Şile
Şefimiz Şile'de, balık çorbası, kalkan balığı ve somon şiş hazırlıyor.
51. Bölüm
27:28
Kocaeli
Şefimiz Kocaeli'nde, patlıcanlı pilav, kızartma yemeği ve salata hazırlıyor.
50. Bölüm
27:28
Balıkesir
Şefimiz Balıkesir'de, ciğer kavurma, höşmerim ve tavuk böreği hazırlıyor.
49. Bölüm
29:19
Kahramanmaraş
Kahramanmaraş'ta havuç dolması, havuçlu pilav, sahlep ve ayva kompostosu hazırlanıyor.
48. Bölüm
33:21
Adıyaman
Şefimiz Adıyaman'da; besni tavası, damat pilavı ve işkembe çorbası hazırlıyor.
47. Bölüm
29:39
Diyarbakır
Şefimiz Diyarbakır'da, meftune yemeği, kuzu içi çorbası ve düğün pilavı hazırlıyor.
46. Bölüm
30:18
Antalya
Şef Yunus Emre Akkor Antalya'da; palude, nohutlu kuzu incik ve kaymaklı pilav hazırlıyor.
45. Bölüm
27:50
Alanya
Alanya'da limonata, kereviz salatası, kadayıf ve hanım mücveri hazırlıyoruz.
44. Bölüm
28:33
Tarsus
Ekşili kabak kalyesi, sac tava ve kavun baklası hazırlıyoruz.
43. Bölüm
28:22
Konya
Şefimiz Konya'da, tarid yemeği, sahine ve hasseten lokma hazırlıyor.
42. Bölüm
29:29
Karaman
Şefimiz Karaman'da, bıldırcın dolması, düğün çorbası ve terkib-i çeşidiyye hazırlıyor.
41. Bölüm
27:56
Akşehir ve Beyşehir
Şefimiz, Akşehir ve Beyşehir'de sac arası, arabaşı çorbası ve şeyhülmahşi hazırlıyor.
40. Bölüm
30:46
Zonguldak
Şefimiz Zonguldak'ta, mersmuye, tavuk kapama ve sabune helva hazırlıyor.
39. Bölüm
31:20
Ordu
Şefimiz Ordu'da, soğan dolması, ekşili çorba ve patlıcan yemeği hazırlıyor.
38. Bölüm
28:54
Amasra
Şefimiz Amasra'da teke çorbası, balıklı börek ve sirkeli tahinli kavurma hazırlıyor.
37. Bölüm
31:04
Sivas
Şef Yunus Emre Akkor Sivas'ta divriği pilavı, şıps pasta ve Çerkez fasülyesi hazırlıyor.
36. Bölüm
30:06
Tokat
Şefimiz Tokat'ta domatesli pilav, kavurmalı patates ve cevizli baklava hazırlıyor.
35. Bölüm
28:12
Çanakkale
Şefimiz Çanakkale'de, uskumru pilaki, vişneli sarma ve peynirli patlıcan hazırlıyor.
34. Bölüm
31:08
Kırklareli
Şefimiz Kırklareli'de lavanta şerbeti, işkembe yahnisi ve ciğer çorbası hazırlıyor.
33. Bölüm
29:04
Kemaliye
Yunus Emre Akkor, Kemaliye'de tas kebabı, dut pekmezi ve kör dolma hazırlıyor.
32. Bölüm
30:41
Tekirdağ
Şefimiz Tekirdağ'da ekşili köfte, mercimekli kavurmalı çorba ve lor mahlutu hazırlıyor.
31. Bölüm
31:25
İzmir
Şef Yunus Emre Akkor, İzmir'de hardallı et, kavun dolması ve enginar sarması hazırlıyor.
30. Bölüm
30:28
Kastamonu
Şef Yunus Emre Akkor, Kastamonu yöresinde yetişen ürünlerle lezzetli yemekler hazırlıyor.
29. Bölüm
31:08
Çorum
Şefimiz Çorum'da, iskilip dolması, vişneli ekmek tatlısı ve tandır çorbası hazırlıyor.
28. Bölüm
31:06
Amasya
Yunus Emre Akkor, Amasya'da kuru bamya çorbası, elma dolması ve kiraz reçeli hazırlıyor.
27. Bölüm
30:59
Adana
Şefimiz Adana'da mandalina şerbeti, keşkül-ü fukara ve taze fasulye mücveri hazırlıyor.
26. Bölüm
24:38
Gaziantep
Gastronominin başkenti Gaziantep'te, firik pilavı, baklava ve alinazik hazırlanıyor.
25. Bölüm
30:43
Antakya
Şefimiz, Antakya'da "belen tava", "künefe" ve "şeyhu'l mahşi" dolması hazırlıyor.
24. Bölüm
28:57
Kilis
Yunus Emre Akkor, memleketi Kilis'te, ilk ustası olan babasıyla "Kilis tava" hazırlıyor.
23. Bölüm
29:01
Bilecik
Yunus Emre Akkor, Bilecik'te lahana çorbası, kayısı yahnisi ve "dane-i kızıl" hazırlıyor.
22. Bölüm
24:56
Kütahya
Yunus Emre Akkor Kütahya'da, maydanoz dolması, nohutlu semizotu ve patlıcan tatlısı hazırlıyor.
21. Bölüm
30:02
Eskişehir
Yunus Emre Akkor, reyhanlı şehriye çorbası, çiğ börek ve ayranlı sac kavurma hazırlıyor.
20. Bölüm
24:36
İzmir
Şefimiz İzmir Birgi'de, patlıcanlı kavurma, "dane-i bulgur-u hassa" ve incir hoşafı hazırlıyor.
19. Bölüm
30:46
Pamukkale
Yunus Emre Akkor Pamukkale'de, "fatik" yemeği, ayvalı et yemeği ve ballı helva hazırlıyor.
17. Bölüm
29:51
Malatya
Şefimiz Malatya'da, "analı kızlı" çorbası, "ballı mahmudiye" ve sarma hazırlıyor.
16. Bölüm
28:38
Mardin
Şefimiz Mardin'de, cevizli sucuk, "lebeniye çorbası" ve "kaburga dolması" hazırlıyor.
15. Bölüm
29:32
Şanlıurfa
Şanlıurfa'da menümüz: Yumurtalı çiğ köfte, keşkek ve pazılı borani.
14. Bölüm
30:06
Cumalıkızlık
Yunus Emre Akkor, Cumalıkızık'ta kestaneli iç pilav ve Bursa Kebabı hazırlıyor.
13. Bölüm
29:01
Manisa
Manisa'nın Kula ilçesine gidiyoruz ve birlikte sütlü badem çorbası, köfteli kebap, helva-i hakani hazırlıyoruz.
12. Bölüm
29:22
Afyonkarahisar
Şefimiz Afyonkarahisar'da, sarımsaklı iç pilav, tavuk kebabı ve kaymaklı güllaç hazırlıyor.
11. Bölüm
31:41
Beypazarı
Ankara'nın tarihi ilçesi Beypazarı'na gittiğimiz bu bölümdeki menümüz; havuç musakka, yaprak sarması, simitli lokma tatlısından oluşuyor.
10. Bölüm
31:24
Taraklı
Şefimiz Sakarya'da, ıspanaklı borani, ayva dolması ve pekmezli kabak tatlısı hazırlıyor.
9. Bölüm
29:25
İstanbul
İstanbul'da önce lüfer alışverişine çıkıyor, sonrasında lüferli pilav, fındık taratorlu levrek ve şerbet hazırlıyoruz.
8. Bölüm
30:27
İznik
İznik'te zeytin hasadı ile başlayan yolculuğumuz, zeytinyağlı koruk sulu bamya ve elma dolması tarifleriyle devam ediyor.
7. Bölüm
29:43
Edirne
Şefimiz, Edirne'de peynirli sakız kabağı, mutancana ve deva-i misk helvası hazırlıyor.
6. Bölüm
31:20
Göynük
Saray aşçılarının memleketi Göynük'teyiz. Şehrin mutfak kültürüne dair birçok bilginin yanı sıra tarihinde yolculuk etmek isteyenleri bekliyoruz.
5. Bölüm
30:25
Safranbolu
Safran hasadından sonra kıymalı tarhana ve safranlı pilav eşliğinde soframızı birlikte kuruyoruz.
4. Bölüm
29:09
Nevşehir
Nevşehir'in mutfağına giren şef Yunus Emre Akkor, Osmanlı zamanında yemek kültürüne dair ilginç bilgiler aktarıyor.
3. Bölüm
27:00
Kayseri
Kayseri'nin tatlarıyla buluşuyoruz.
2. Bölüm
27:14
Trabzon
Yunus Emre Akkor, Trabzon'da hamsi pilaki, kaymaklı mısır ekmeği ve sütlaç hazırlıyor.
1. Bölüm
25:48