Sami Özer İle Nefes

Bölümler

10 bölüm 09:53:29
10. Bölüm
Bu bölümde "Belaga'l Ula Bi Kemalihi", "Alem Yüzüne Saldı Ziya", "Ya Rabbi Aşkın Ver Bana", "Salla Aleyk'Allahü Ya Adnani", "Şol Cennetin Irmakları", "Ey Allah'ım Beni Senden Ayırma", "Göçtü Kervan", "Nur-i Cemali Hakk'ın Visali", "Erler Demine Destur Allah'ım" ilahileri seslendiriliyor.
10. Bölüm
01:01:48
9. Bölüm
Bu bölümde "Dağlar İle Taşlar İle", "Ya Resul Selam Aleyke", "İlham İle Dün Gece", "Aşkın İle Aşıklar Yansın Ya Resulallah", "Bu Aşk Bir Bahrı Ummandır", "Gül İsteyu Bir Bülbülüm", "Güzel Aşık Cevrimizi Çekemezsin", "Muhibbi İlleri", "Sevdim Seni Mabuduma", "Resuli Mücteba Nesli" ilahileri seslendiriliyor.
9. Bölüm
57:50
8. Bölüm
Bu bölümde "Donandı Her Yer", "Ya Resulallah", "Hak Yarattı", "Şehr-i Ramazan Merhaba", "Dolap Niçin İnilersin", "Can İllerinden Gelmişem", "Vakt-i Seherde", "Aşk Yoluna Girelim", "Ateş-i Aşkınla Yandır", "Can Yine Bülbül Oldu", "Yar Yüreğim Yar", "Allah Allah Rabbüna" ilahileri seslendiriliyor.
8. Bölüm
01:03:48
7. Bölüm
Bu bölümde "La İlahe İllallah", "Aşkın ile Aşıklar", "Seyreyle Güzel", "Aşkınla Çak Olsa", "Bilmem Nideyim", "Bu Akl-ü Fikr İle", "Vasılı Feyz-i Hüdayız", "Veysel Karani", "Yüzün Nur-u Hüdadır", "Dü Cihanın Mefhari", "Durmaz Lisanım", "Ya İmam Er Rusli" ilahileri seslendiriliyor.
7. Bölüm
01:01:45
6. Bölüm
Bu bölümde "Şeyen Lillah", "Ah Nice Bir Uyursun", "Nuri Cemali Hakkın Visali", "Ey Rahmeti Bol Padişah", "Mail Oldum Bahçesinde Hurmaya", "Seyrettim Muhammedi", "Ru-yi Siyahım" ilahileri seslendiriliyor.
6. Bölüm
52:16
5. Bölüm
Bu bölümde "Aşkın ile Aşıklar", "Gamdan Beni Azat Et", "Devran Bu Devran", "Kabe'nin Yolları Bölük Bölüktür", "Uyurken Seyrimde Kalktım Ağlayu", "Mevlaye Salli ve Sellim", "İlim İlim Bilmektir", "Ey Aşık-ı Dildade", "Erler Demine Destur Alalım" ilahileri seslendiriliyor.
5. Bölüm
01:01:50
4. Bölüm
Bu bölümde "Ey Mihr-i La Yezalin", "Olmayınca Senden Ata", "Arzum Senin Cemalinde", "Giydim Hırkayı", "İsmi Sübhan Virdin Mi Var", "Bülbül Ten Kafesinde", "Derdimendim Ya Resulallah", "Aynayı Tuttum Yüzüme", "Sallu Aleyhi ve Alihi", "Günahımızı Biz Biliyoruz", "Seyreyleyip Yandım", "Gelin Ey Aşıklar" ilahileri seslendiriliyor.
4. Bölüm
01:01:10
3. Bölüm
Bu bölümde Sami Özer ve Alp Arslan tarafından "Şol Cennetin Irmakları", "Aşkın Odu Ciğerimi Yaka Geldi", "Esselam Ey Ahmedi Muhtar Olan Son Nebi", "Sultanım İllallah Sübhanım İllallah", "Rebi-ülevveldir Veladet Mahı", "Sevdim Seni Mabuduma Canan Diye", "Şema Yanan Pervaneler", "Vasıl Olmaz Kimse Hakka", "Aşık-ı Yezdan Der Allah Allah", "Tende Canım Canda Cananımdır" ilahilerini seslendiriliyor.
3. Bölüm
52:00
2. Bölüm
Bu bölümde "Mevlid-i Şerif", "Mümin Olan", "Ey Allah'ım Beni Senden Ayırma", "Resul-i Mücteba Nesli", "Alma Benden Canımı", "Gözüm Ki Kane Boyandı", "Hannan Allah", "Vardım Kırklar Yaylasına", "Derdin Ne Behey Aşık" ilahileri seslendiriliyor.
2. Bölüm
01:01:04
1. Bölüm
Bu bölümde "Devletli Sultanım", "Firkatin Nariyle Yandım", "Alemlere Rahmet", "Bağrımdaki Biten Başlar", "Cebrail'im Selam Söyle Dostuma", "Getirdiler Burağı", "Çalap Nurdan Yaratmış", "Meded Allah", "Aşk Meydanı" ilahileri seslendiriliyor.
1. Bölüm
59:52