Ritme Hükmedenler

Bölümler

138 bölüm 133:18:12
Soul ve R&B
Soul ve R&B müziğe kattıkları ruh Curtis mayfield'dan, Tupac Shakur'a, Kendrick Lamar'dan Janet Jackson'a çeşitlilik gösteriyor.
58:03
Soul ve R&B
Bu programda Soul ve R&B müziğin yanında New Wave gibi birkaç farklı lezzet de kattık. The Style Council, The Blow Monkeys ve Kid Kreole and The Coconuts gibi.
57:56
The Pasadenas ile Funk
The Pasadenas ile Funk, The Brothers Johnson ile Soul, Kanye West ile Hip Hop lezzetlerinin sonunda, Grinin 50 tonu film müziği olan "Earned It" The Weeknd ile son konuk.
59:09
Özel Bir Bölüm
Rastlanamayacak şarkılar. Marc Evans "The Way You Love Me", Lemar "The Letter", Bluey "Leap Of Faith", Jody Watley "Skin Deep", Kwaye "Keep On Loving You" bazıları.
59:08
The Fugees'den Başlangıç
The Fugees'den "Ready or Not"' ile başlıyor, yeni nesil DJ Shadow'un "This Time" ı, Lucas Estrada ve Pawl'dan "2Face", Izzi Bizu'dan "Diamond". Toni Braxton ile bitiyor.
58:40
Festival Tadında
Beyonce, Chaka Khan, Whitney Houston, Brandy, Missy Elliot ve 3 kızdan oluşan Brownstone. Prince ve Dennis Edwards'da katılıyor.
01:00:10
Mutlu Bir Bölüm
Justin Timberlake'den 2 şarkı, Pharrell Williams'ın "Happy"si, Stevie Wonder'ın "Part Time Lover"ının ardından İtalyan Pino D'Angio'dan "Signorina" ile sona eriyor.
59:09
Kuvvetli Şarkılar
James Brown ritmi "Get On The Good Foot", Aretha Franklin imzası "Respect", tarihin en çok satış yapan kız grubu TLC'den "Kick Your Game" gibi kuvvetli şarkıların birleşimi.
58:30
Ritim
Programımızın ana teması olan ritim, UltraNate, Duran Duran, Al Jarreau, Mary J. Blige ve Bruno Mars gibi sanatçıların çeşitliliğiyle radyonuzda olacak.
59:28
İlham Kaynağı
Diğer sanatçılara ilham kaynağı olmuş, Earth Wind and Fire, Aretha Franklin, Donna Summer, Stevie Wonder, Prince, Nina Simone gibi sanatçılarla dolu bir program.
01:00:45
Ritme Yolculuk
Soul, Acid Jazz ve günümüz R&B müziğinin güçlü seslerinin yanında, Jazz-Funk grubu Steely Dan üyesi Donald Fagen'ın imza çalışması I.G.Y da yer alıyor.
01:00:03
Güçlü Performanslar
Janet Jackson, Sheila E, TLC, Aretha Franklin, Patti Austin, Betty Wright ve Grace Jones'un güçlü performansları.
59:47
Günümüz Yıldızları
Jamiroquai, Alessia Cara ve The Weeknd gibi günümüz yııldızları yanında, Al Jarreau, Stevie Wonder, Erykah Badu, Donna Summer gibi simge sanatçılarla da buluşacaksınız.
58:41
Cool Bir Bölüm
Slow Train Soul'dan "Naturally", Will Smith'den "Just Cruisin", Lenny Kravitz'den "Low" programımızın serin (Cool) akışını simgeleyen şarkılar olacak.
58:55
Bir Soul Klasiği
Bir Soul klasiği "Going Back To My Roots" Odyssey'den, bir Funk klasiği "Any Love" Chaka Khan'dan, Disco klasiği "No More Tears" Donna Summer ve Barbara Streisand'dan.
59:05
Filmlerde Soul
2 film müziği Soul klasiği Isaac hayes "Shaft" ve Curtis Mayfield "Superfly" ardı ardına. Avustralya'dan Skunkhour "Up To Our Necks In It" ve Ginuwine "Pony" ile çok farklı.
59:33
Soul ile Funk
Soul ve Funk'ın etkileyici seslerinin yanında, yeni nesil sanatçılardan Duke Dumont, Adam Lambert, Bo Saris ve tarzını yansıttığı şarkısı "Bodies" ileTravis Garland yer alıyor.
59:34
14 Muhteşem Şarkı
14 şarkının içinden Justin Timberlake'in "Higher, Higher"ı, Bag Raiders'ın "Beat Me To The Punch"ı, Bruno Mars'ın "Calling All My Lovelies"ini başka radyolarda bulamazsınız.
59:40
Soul Müzik Ziyafeti
Indıa Arie, Patti Austin, Tevin Campbell, Tina Turner, Barry White, Keysia Cole ile tam bir Soul müzik ziyafeti.
59:13
Tempomuz Ağır
Chic ve Nile Rodgers "I'll Be There", Quincy Jones "Betcha Wouldn't Hurt Me", Whitney Houston "My Name Is Not Susan", M. Jackson "Billie Jean" ağır toplarımız.
01:00:15
Duygusal Şarkılar
Duygusal şarkılarıyla Maxwell, Sinead O'connor, Marvin Gaye, Whitney Houston, Chante Moore ve El Debarge radyolarınızda.
59:42
2 Pac ile Başlıyoruz
2 Pac "How Do You Want It", Stevie Wonder "Master Blaster", Chaka Khan "Ain't Nobody", The O'Jays "Backstabbers", Jamiroquai "Tallulah" programın imzası için yeterli.
59:50
Klasik Soul ile Açılış
Kashif, klasik Soul ile açıyor.Lisa Stansfield İngiltere'den katılıyor. Klasik Soul'a Billy Griffin ve Keni Burke devam ediyoruz.Monsieur Minimal ""Love Story" nefis bir kapanış.
59:36
R&B Temposu
İngiliz R&B ikilisi Damage'den "Ghetto Romance". Bruno Mars-Cardi B. ile "Finesse" tempo artıyor. M. Jackson ile devam ediyor, De Barge "Who's Holding Donna Now" son.
59:15
Disco Kraliçesi ile Başlayalım
Disco kraliçesi Donna Summer "There Goes My Baby" açılış. Brandy "Top Of The World" tempo katıyor. Tina Turner "Foreign Affair". Stevie Wonder ile sona eriyor.
58:37
Acid Jazz
Bu hafta Acid Jazz ile başlıyoruz. Cool Million ve Incognito. The O'Jays ve Frank McComb'a dikkat. James Brown'dan "Woman" kadınlara armağan edilmiş.
59:59
Duygusal Şarkılar
Randy Crawford, Smokey Robinson, Patti Austin-James Ingram, Jermaine Jackson ve Lionel Richie duygusal şarkılarıyla bizlerle.
58:44
Tempomuz Düşük
Düşük tempodaki program, Stevie Wonder "Send One Your Love", Tania Maria "Please Don't Stay, Barry White "Love Serenade" gibi duygusal şarkılardan oluşuyor.
58:46
Acid Jazz ve Funk Sentezi
Acid Jazz ve Funk sentezi Incognito ve Chaka Khan'dan "Lowdown. Soul, Bill Withers'dan "Use Me", Barry White'dan "Early Years" ile ritme hükmediyoruz.
59:54
Farklı Bir Bölüm
Bu programın çeşitliliği farklı. Incognito'dan Bluey ile başlıyoruz. Soulsearcher "Can't Get Enough" ile yükselip. Toni Braxton ve Babyface "The D Word" ile sakinleşiyoruz.
01:00:18
Duygusal Şarkılar
Duygusal şarkılardan oluşan programımızın konukları arasında Sade "Cherry Pie", Toni Braxton "Long As I Live", Robin Thicke "Lost Without You" var.
59:48
Duygusal Soul Seçkileriyle Sakinleş
Ağır tempodaki programımız Whitney Houston, Diana Ross, Curtis Mayfield, James Ingram gibi Soul müziğin önemli temsilcilerinin çalışmalarını içeriyor.
59:34
Soul'un Geniş Yelpazesi
Indıa Arie, Charlie Puth, Drake, Plan B, Robin Thicke, Hil St Soul, Aaliyah, Prince ve Karyn White ile farklı bir program.
59:08
Funk Enerji Verir
Efsanevi sanatçılardan Stevie Wonder, James Brown, Prince, George Michael ve Luther vandross'un seslendirdiği 5 yıldızlık şarkıların geçidi.
59:32
Soul Ve Funk'ın Pozitif Enerjisi
"On The Radio" Donna Summer'ın önemli şarkılarından, The O'Jays'in "Back Stabbers" bir Soul klasiği. "Dr. Buzz" Jamiroquai'den iyi bir Acid Jazz örneği.
01:00:02
11 Muhteşem Şarkı
Stevie Wonder "Isn't She Lovely" ,The Jacksons "Can You Feel It" klasikleriyle, Eternal ""Just A Step From Heaven" şarkısıyla yer alacak. Ayrıca 11 muhteşem şarkı daha.
01:00:00
Soul Müziği Hissedelim
Soul müziğin kalitesini hissedeceğiniz konuklarımızdan Angie Stone, Hill St. Soul, Stevie Wonder, Al Johnson, James Brown sadece birkaçı.
01:00:08
Dans Etmeden Duramam
Soul'un efsaneleri Whitney Houston, Toni Braxton, Donna Summer, Patti Austin ile Quincy Jones'u, ayrıca Acid Jazz'ı Incognito ve The Brand New Heavies'den dinliyoruz.
59:17
Acid Jazz, Hip Hop Renkleri
2 Acid Jazz örneği ile açılışı yapıyoruz, Jade'in "Don't Walk "Away" i önemli. 2 Hip Hop örneğini Busta Rhymes'dan art arda. Sonlara doğru Az Yet'in "Last Night'ı enfes.
01:01:00
Soul'un Ruhunu Hisset
Earth Wind & Fire Funk müziğin en ilham veren grubu. "Back On The Road" az rastlanan bir şarkıları. Marvin Gaye "Mercy Mercy Me" ile noktayı koyuyor.
57:49
Romantik Soul Rüzgarı
Duygusal ve hafif tempolu seçimlerimiz bir arada. Janet Jackson ""Let's Wait A While" diyor. En Vogue "Don't Let Go" ile sürüyor, Beegees "I Started A Joke" ile bitiyor.
58:55
Funk Ve Hip Hop Ağırlığı
Az rastlanan şarkılardan Ella Henderson "Ghost", "Symphony Of You" Pete Thong ve Boy George, "Taste" Tyga ve Offset, sonlarda "All Would Envy" Sting bizlerle..
59:42
Soul Müzik Kadın Erkek Rekabeti
"Any Love" Chaka Khan ve grubu Rufus'un az rastlanan bir şarkısı. Curtis Mayfield "Pusherman" tam bir Soul klasiği. Son şarkı "Clouds Across The Moon" duygusal ve ilginç.
01:00:19
Ilımlı Soul, Agresif Funk Karşılaşması
Açılışı Toni Braxton, Babyface ikilisi yapıyor, "Heart Attack". Joey Negro, Terry Green Project, Al Johnson, Patti Austin ve James Ingram güçlü sese sahip konuklarımızdan.
59:59
Soul Müziğin Simge Sanatçıları
Jackson kardeşler "Body" ile, Michael Jackson ise "Wanna Be Startin' Somethin'" ile enerji veriyor. Programın sonunda Toni Braxton "How many Ways" ile bizi sakinleştiriyor.
59:04
Chicago'dan İngiltereye Soul
Dinamik başlangıcı Anderson Paak ile yapıp, bu ritmi Janet Jackson sürdürüyor. Sting "Straight To My Heart" ve bir Sting şarkısını Tracye Eileen sunuyor."It's Probably Me".
01:00:00
Funk Kraliçesi Chaka'nın Etkisi
Diana King açılışı yapıyor. Donna Summer, Chaka Khan, Alicia Keys, Toni Braxton ile devam ederek, Whitney Houston'ın muhteşem vokaliyle programı bitiriyoruz.
59:13
Enerjik Başlangıçtan Dinginliğe
Ritmik bir başlangıcı NightShifters ile yapıp, Naughty Boy ve Sam Smith'in La,La,La adlı şarkısıyla sürdürüp, son dakikalarda Anita Baker'ı takiben Tamara "Proud" bizlerle.
01:00:08
Bir Soul Müzik Ziyafeti
Tam bir Soul müzik ziyafeti. The O'Jays, James Brown, Curtis Mayfield, Betty Wright bir arada.
58:22
Disco'dan Soul'a Koridor
Disco ritimlerini BeeGees ile başlayıp, Sister Sledge ile devam ettiriyoruz. Kadın Soul şarkıcılarr Angie Stone, Beyonce ve Jennifer Hudson'ın kuvvetli voklalleri mest ediyor.
59:54
Melez Acid Jazz Soul Sentezi
Eric Benet "Why You Follow Me", Quincy Jones "Ai No Corrida, Change "Hold Tight", Ledisi "I Blame You", The Weeknd "Try Me" program çeşitliliğimizin güzel örnekleri.
59:04
Soul Ve Funk'ın Farklı Yüzü
Yeni nesil R&B gruplarından Clean Bandit, sanatçılarından OT Genasis'in yanında, köklü Soul sanatçılarından Angie Stone, Al Jarreau ve Kashif'i de dinleyebilirsiniz.
58:48
Disco, Jazz Funk ve Soul Sentezi
Disco müziği Donna Summer ve Love Unlimited'dan, Soul ve Funk sentezini Aretha Franklin ve James Brown'dan, Acid Jazz'ı Jamioquai'dan dinleyebileceğiniz bir program.
58:49
Jazz Rock, Rock, Funk Bir arada
Bu programın müzik yelpazesi çok geniş. Sting, Tina Turner, Rod Stewart, Phil Collins, Steely Dan, Drake ve Michael Jackson, Sade ve Mariah Carey bir arada.
01:00:08
Soul Kraliçeleri
Aretha Franklin, Amy Winehouse, Elaine Elias, Angie Stone ve Dinah Washington Soul müziğin güçlü kadın sesleri olarak programımızın konuklarından.
59:26
Sakin, Güçlü ve Enerjik Ritimler
Funk Chaka Khan "Never Miss The Water", Jazz Funk Jamiroquai "White Knuckel Ride" ve R&B Ne-Yo "Coming With You" tipik örnekler.
58:48
Ritimlerin Ardından Ege Esintisi
R&B'nin simge sanatçılarından Usher "You Make Me Wanna", Ege ve Akdeniz havasıyla Monsieur Minimal "Love Story", Bill Withers şarkısı "Use Me" ile Sabrika Starke.
59:02
Bugün İyi İşler De Yapılıyor
İskoç DJ Calvin Harris katkısıyla Sam Smith vokalde "Promises", karizmatik sanatçı Lenny Kravitz "geçmişten çok ders aldım" diyor, şarkısı "Believe In Me".
59:04
Funk, Michael ve Sonrası
2 Funk şarkıcısı Jody Watley "Don't You Want Me" ve Teena Marie "Lovergirl" ile yer alırken, programın sonlarında Womack & Womack ve Stevie Wonder var.
58:51
Farklı Ritimlerle Dolu
Az rastlanan şarkılar olarak öneriyoruz. Free Disco "Odd Summer", Filatov & Karas "Au Au", Papooz "Simply Are", Raphael Saadiq "Good Man" bu programda.
59:40
Funk ve Jazz Funk Baskınlığı
Hip Hop yıldızı Missy Elliot'ın el verdiği Jazmine Sullivan "Baltimore", R&B kadın vokal grubu En Vogue "Whatever", bir Van Halen şarkısı Cassandra Beck"den "Jump".
59:48
Farklı Bir Funk
İlginç bir Funk tarzı olan 3'lü Khurangbin'den "Lady and Man", çapkınlıkta yakalanan Shaggy'den "It Wasn't Me", LL Cool J'den "Phenomenon" yelpazenin farklı tarafları.
59:02
Funk Makinesi No. 9
2 Soul Divası ardı ardına Aretha Franklin "Rock Steady" ve Diana Ross "Work That Body". Genç grup DNCE'den "TV In The Morning" mutlaka dinlenmeli.
58:32
Hip Hop, Funk, Soul Buluşması
Farklı ritimleri ve tarzları Massive Attack "Daydreaming", De Phazz "Hero Dead and Gone", Matt Bianco "Cry" gibi çalışmalarda dinleyeceğiz.
01:00:16
Giorgio Moroder Etkisi
Ünlü yapımcı Giorgio Moroder etkisiyle başlıyoruz. Birisi Daft Punk ile, diğeri Donna Summer ile, 3.sü ise kendi albümünden "In Your Wildest Dreams".
01:00:00
Funk ve Jazz Funk Sentezi
Jazz Funk, grup Steely Dan "The Fez". Funk grup Commodores "Lady". Madonna" Jump" ile tempo yükseliyor. Craig David "Time To Party "ile eğlence devam ediyor.
01:00:02
Yeni Nesil R&B Farkı
Kanadalı The Weeknd ile açılış "A Lonely Night. Charlie Puth'dan özel bir parça "How Long". Christina Aguilera'nın eşsiz vokali "Still Dirty". Karyn White "Love Saw It" son.
59:51
R&B ve Funk Ritimleri
Donna Summer'dan "Sunset People", Justin Timberlake'den "Midnight Summer Jam" tansiyonu yükseltiyor. Robin Thicke "Lost Without You" ile dinginlik veriyor.
58:44
Soul'un Farklı Tonları
Nadir rastlanan şarkılar Gizelle Smith "June" Joey Negro "Must Be The Music", Carl Carlton "She's A bad Mama Jama" sonrası buğulu sesiyle Anita Baker "Sweet Love".
59:58
Yeni İle Köklü R&B Denklemi
Toni Braxton biraz şikayetçi "He Wasn't Man Enough". Michael Jackson ve Michael Jordan'ın klipte rol aldığı yüksek ritimli "Jam". Sting "All Would Envy" noktayı koyuyor.
58:42
Soul'daki Jazz Etkileri
Esprili bir kişiliği olan Al Jarreau "Tell Me "diyor. Benzer bir sanatçı olan George Benson "On Broadway" adlı en sevilen şarkılarından biriyle takip ediyor.
59:53
Hip Hop ve Soul Kavşağı
Kendrick Lamar, TLC, Adina Howard ile Hip Hop kulvarında başlayıp, Patti Austin ve Marvin Gaye ile Soul rotasına sapıyoruz. Noktayı Lionel Richie koyuyor. "The Only One".
01:00:08
Safkan Funk
Funk müziğin Prensi Prince'in karakteristik şarkısı "Raspberry Beret" ve 11 kişilik bir Funk grubu Midnight Star'dan "Night Rider ile Funk kulvarının tadını çıkarıyoruz.
58:55
Soul Kraliçesi ve Funk'ın Prensi
Rolling Stones'un "Jumpin Jack Flash" ini Soul müziğin kraliçesi Aretha Franklin yorumluyor, renkli bir akışla Chante Moore'dan "My Special Perfect One" ile bitiriyoruz.
01:00:17
Enerjisi Ritimlerde Gizli
Hareketli bir başlangıç. Joey Negro "The Secret Life Of Us", Mariah Carey "Caution", Shakatak "Night Birds". Michael Franks "Popsicle Toes" ile sakinkeşiyoruz.
59:34
Jazz, Funk ve Soul Bir arada
AIDS yararına çıkarılan albümden ilk olarak bir Cole Porter şarkısında Neneh Cherry "I've Got You Under My Skin" ve "You Do Something To Me" ile Sinead O'Connor.
01:00:06
Quincy Jones'un Etkisi
Quincy Jones'un "Back On The Block" albümünden 2 şarkı art arda, George Benson'dan serin bir esinti "Breezin". Neneh Cherry'nin ritimleri "Inna City Mama" ile bitiyor.
59:02
Romantik Soul Vokalleri
Phil Collins'in davul ritimleri "I Don't Care Anymore" ile, Chicago'lu şarkıcı Tracye Eileen'den bir Tina Turner şarkısı "I Can't Stand The Rain" programımıza renk katıyor.
58:09
Başka Bir Galaksiye Mesajlar
Az rastlanan çalışmalar Gorgon City "Imagination", D-Train "Music", The Rah Band "Clouds Across The Moon" ile Ritme hükmedenlerin farkını dinleyin.
01:00:15
Soul'un Güçlü Sesleri
Patti Austin'in eşsiz vokalini "Do You Love Me" de, Amy Winehouse'un sesinin değerini hayatını anlattığı şarkısı "You Know I'm No Good" da dinleyeceğiz.
59:20
Funk Ve Disco Ritimleri
Stüdyo çalışmaları sonrası tanıtım için radyo'ya koşulan günleri Dara Tucker'dan dinleyeceğiz, Funk kraliçesi Chaka Khan'dan mutluluğun tarifini alacağız, "Hello Happiness".
59:46
Funk ve Soul Uyumu
Womack & Womack'den ilişkisi çatırdayan bir çiftin mutsuzluğunu anlatan "Teardrops", Grammy ödüllü Smokey Robinson'dan "Just To See Her" konuklarımızdan.
57:11
Soul Ve Acid Jazz Birlikteliği
Quincy Jones'un altın dokunuşuyla Michael Jackson'dan "Baby Be Mine" ile başlayıp, İtalyan Amerikan melezi grup Change ile hareketli dakikalar yaşayacağız.
59:46
Yumuşak ve Yırtıcı Vokaller
Doğum esnasında yaşamaz diye nitendirilen, hayata tutunan ve zamanla David Bowie tarafından keşfedilen kadife sesli Luther Vandross'dan "Give Me The Reason" var
59:28
Safkan Soul
Star Wars filmindeki "Güç" (Force) kavramından etkilenerek yazılan Michael jackson şarkısı "Don't Stop Till You Get Enough ve Joe'dan bir Stevie Wonder şarkısı "That Girl".
59:40
Soul Odasına Acid Jazz Penceresi
Shakatak'ın neşeli ritimleri bizi karşılıyor, "Day By Day". D'Angelo'nun "Brown Sugar"ı çok farklı.Toni Braxton'ın "Sorry" adlı şarkısı iz bırakacak.
58:29
Eğlenceli Bir R&B Programındayız
David Guetta'dan, Bruno Mars'a, Shaggy'den, Khurangbin'e uzanan çeşitlerle R&B.
55:53
Safkan Bir Soul Seansı
Barry White'dan romantik bir davetin yanında, Tom Misch ve De La Soul'un safkan Soul şarkısı ile King Curtis'den "Memphis Soul Stew" ile yüzde 100'lük bir Soul seansı.
54:55
Disco ve R&B Rüzgarı
Bruno Mars'ın romantik bir heyecanını aktardığı şarkısının yanında, Lisa Stansfield'ın sesinden bir Barry White şarkısı "Never, Never Gonna Give You Up" yer alıyor.
59:41
Geniş Spektrumlu Bir Soul Programı
Açılış Johhny Bristol'dan "Hang On In There Baby" programın Soul kimliğini ilk dakikadan belli ediyor. Maxwell "No One", Dornik "Drive" ile dikkat edilmesi gerekli çalışmalar.
57:16
Enerji Dolu Bir R&B Seansı
Açılışta yer alan The Pasadenas sık rastlanamayayack bir grup. Kapanışda ki Anita Baker son derece klas ve güçlü bir sese sahip.
55:01
Soul Müziğin Ağır Topları
Bu programın 4 ağır topu var. Aretha Franklin, Diana Ross, Patti Austin ve The O'Jays.
56:18
Yeni ve Önceki Nesil Birlikte
Yeni nesil R&B şarkıcılarının yanında Diana Ross, Michael Jackson, Whitney Houston ve Stevie Wonder'ın ağırlığını hissedeceğiz.
58:16
Günümüz R&B Yıldızları
Günümüz R&B yıldızları çoğunlukta. Ariana Grande, The Weeknd, Daft Punk, Pharrell Williams, Chirs Brown ve Kanye West bir arada.
55:20
Dingin ve Yavaş Tempolu
10 Kasım tarihli bu programda yavaş tempolu dingin şarkılarla atamıza olan saygımızla oluşturduğumuz bir program.
55:38
R&B ve Soul Erkek Yıldızlar
Al Jarreau'dan, George Benson'a, Tupac Shakur'dan, Bruno Mars'a, Michael Jackson'dan, George Michael'a tam bir festival.
55:41
R&B Kadın Sanatçıların Hükümdarlığı
Programımızın 13 şarkısının 10 tanesi kadın sanatçı ve gruplara ait. Whitney Houston, Lisa Stansfield ve jennifer Lopezs adece bir kaçı. Açılış 2 erkek gruba ait şarkılardan.
55:02
Soul ve Funk Buluşması
Funk denince akla gelen ilk grup ve sanatçılardan Earth Wind & Fire ve Chaka Khan'ın yanında Soul'un temsilcilerinden Whitney Houston, Tina Arena ve Sade var.
54:07
Soul Gruplarının Arasındaki Çiçekler
Bu programda Soul grupları ağır basıyor. The Crusaders, Shalamar, The Manhattan Transfer bazıları.2 'de çiçeğimiz var. Christina Aguilera ve Whitney Houston
55:19
Ölümsüz Soul ve Dısco Kraliçeleri
Soul kraliçesi Aretha Franklin, Disco kraliçesi Donna Summer, muhteşem vokal yeteneği Amy Winehouse unutulmaz. Joe Jackson, Craig David ve Jamiroquai ayrı tat veriyor.
57:21
Hip Hop Yıldızından Popun Kralına
Kanadalı Drake'in bugünlerdeki başarısından önce zirvede Babyface, Al Jarreau, Luther Vandros, M. Jackson ve Mariah Carey gibi konuklarımız vardı.
55:00
Hip Hop'tan Funk'a Yolculuk
Donna Summer Disco kraliçesinin ardından House müzik sanatçıları Adamski (Killer), Richard Dorfmeister (Valledemossa), Nicki Minaj'dan, Tupac'dan Prince'e uzanıyoruz.
53:30
Sadece Funk ve R&B Değil
Funk Shalamar tarafından, Soul The Jacksons ile, Pop George Michael ve Ava Max ile, Rock The Queen ve Fleetwood Mac ile temsil edilen geniş bir yelpazdeyiz.
54:59
R&B Buluşmasına Funk Noktası
Justin Timberlake'den Johnny Gill'e, Mary J. Blige'dan Aaliyah'a, Timbaland'den Chico De Barge'a dolu olan salonumuzun son sahne alanı Funk yıldızı Teena Marie.
53:43
Funk ve Soul'la Ritme Hükmediyoruz
Earth Wind & Fire ilk konuk. Ritmimizi Ne-Yo ve Jermaine Stewart ile yükseltiyor, Philp Bailey ve Phil Collins "Easy Lover" ile zirve yapıyoruz. Ciara noktayı koyuyor.
54:22
Ritimlerimiz Son Derece Dinamik
The Fugees Hip Hop açılışımızdan sonra tempo Stevie Wonder "That Girl" ile artıyor. Justin Timberlake'den enerjik 2 şarkı sonrası, Aretha Franklin ve M. Jackson'dan hitler.
54:30
Avustralya'dan, San Frncisco'ya Funk
Funk odamızda Maze'den başka Avustralya'dan Skunkhour var. M. Jackson ve Madonna gibi 2 Mega yıldızın yanında, programı Randy Crawford ve Lionel Richie yumuşatıyor.
55:19
Enerji Depoluyoruz
Donna Summer "On The Radio" ve Stevie Wonder "Part Time Lover" enerji depomuz.The Blow Mankeys, The Style Council, En Vogue ve Commodores farklı tatlar sunuyor.
55:16
Farklı Tatlar Bir Arada
R&B, Eva Simmons, Acid Jazz, Beady Belle, Funk, Prince, Rock, The Police, David Bowie, Pop, George Michael, Sou,l The Temptations ile temsil ediliyor.
54:57
Funk, Hip Hop, Soul Festivali
Rose Royce ve simge şarkı "Car Wash"u, Prince "When Doves Cry" ile takip ediyor. Quincy Jones Patti Austin işbirliğiyle, Stevie Wonder "Ribbon In The Sky" da var.
54:36
Soul Yıldızlarının Düetleri
M. Jackson ve Justin Timberlake işbirliğinin yanında, Whitney Houston ve Aretha Franklin'in düeti yer alıyor. Son 3 şarkı ise Lisa Stansfield, Beyonce ve The Weeknd'den.
55:26
Soul ve R&B'nin Kadın Yıldızları
Rihanna, Kelis, Christina Aguilera, Lisa Stansfield, Beyonce, Me'Shell, Brandy ve Chante Moore gibi kadın yıldızlar sahne alıyor.
57:03
Funk ve Acid Jazz'ın Ritimleri
Enerji veren pozitif ritimler Funk ve Dans ile başlıyor, Bo Saris, Adam Lambert, Travis Garland, Travis Scott ve Johnny Guitar Watson az rastlanan özel konuklarımız.
55:53
Geniş Bir Yelpazeden Ritimler
Geleneksel çalışmaları seven Maxwell'den Hip Hop yıldızı Drake'e, Maroon 5'dan, Depeche Mode'a farklı türlerden sonra Soul rotamıza dönüp, Jazz ile noktalıyoruz.
55:00
R&B'nin Renkli Sanatçılarının Ritimleri
Duke Dumont, French Montana, King Floyd gibi sanatçıların yanısıra, James Brown, Lionel Richie, Quincy Jones, Chaka Khan gibi ünlü şarkıcılarında yer aldığı bir 50 dakika.
55:07
Soul, Acid Jazz, Jazz Uyumu
Quincy Jones'un düzenlediği 2 şarkı sonrası, Stevie Wonder "Superstition" da batıl inançlardan bahsediyor. Acid Jazz virajı sonrası George Benson Jazz esintileriyle "Breezin".
56:29
Mega Yıldızların Şöhret Koridoru
Disco ritimleriyle yaptığımız başlangıç Whitney Houston, Michael Jackson, Phil Collins gibi mega starlarla devam ediyor. Kapanış Grace Jones ve "La Vie En Rose" ile.
55:48
Funk, Jazz Rock, Soul Ziyafeti
Funk ve Rock sanatçısı Lenny Kravitz'le yaptığımız başlangıcın ardından Jazz Rock grubu Steely Dan üyesi Donald Fagen damgası sonrası sonuna kadar Soul ziyafeti.
55:03
Farklı Türlerden Şarkıların Uyumu
Alternatif bir açılışı Childish Gambino yapıyor. Ginuwine'ın "Pony" si çok farklı. Charlie Puth Los Angeles kızlarını anlatıyor. Bruno Mars "Moonshine" hikayesi çok ilginç.
56:28
Funk Enerjisi ve Soul Ritimleri
Prince'in verdiği Funk tadını, Aretha Franklin, Leela James ve Nina Simone gibi önemli Soul şarkıcıları takip ediyor. Herbie Hancock, Christina Aguilera işbirliği ise son sürpriz.
56:01
Pop, Soul ve Jazz Tatları
Pop yıldızlarıyla yapılan giriş, Toni Braxton, ardından Chante Moore gibi Soul kraliçeleriyle devam ediyor. Michael Jackson "Jam"den sonra tempomuzu düşürüyoruz.
55:59
Funk Müziğin Prensini Anıyoruz
Funk müziğin prensi Prince'e ait bir program. "I Feel For You", Sign Of The Times", "Kiss", "1999", "Let's Go Crazy", "Purple Rain" ve "Nothing Compares To You" sizlerle.
56:37
R&B, Jazz Rock, Soul Kavşağındayız
Soul müziğin son yıllardaki güçlü sesi Angie Stone'un açtığı programı, Jazz Rock grubu Steely Dan sürüklüyor ve Nicole "New York Eyes" adlı ılımlı şarkısıyla bitiriyor.
55:28
Soul Müziğe Jazz Etkisi
2. şarkı "Who Do You Love" da Chaka Khan ile birlikte dinleyeceğimiz Lenny White müzik kariyerine Jazz trompetçisi Miles Davis'den telefonda aldığı teklifle başlamış.
54:58
Yapımcı ve Şarkıcıların Verimli Buluşması
Açılışta "See You When I Get There" ile yer alan Lou Rawls bir trafik kazası geçiriyor, önce vefat ettiği açıklanıyor ama 1 yıllık tedaviden sonra müziğe geri dönüyor.
55:00
Acid Jazz, Blues ve Funk Sentezi
Acid Jazz grubu Jamiroquai üyesi Jay Kay, ilk şarkıda Demi Moore ve Bruce Willis'in kızı Tallulah'ın da adı olan şarkıdaki pilota sevgilisini geri getimesini söylüyor.
55:03
Romantizmin Zirvesindeki Soul Şarkıları
Oturun, arkanıza yaslanın ve kendinizi bu Soul klasiklerinin duygularına bırakın.
54:09
Jackson Kardeşler ve Michael
Jackson kardeşlere ait bir program. Michael açılışı yapıyor, bayrağı Janet'e veriyor, sonra Jermaine ve Michael'a Lenny Kravitz ve Mick Jagger işbirlikleri de var.
56:27
Soul ve Funk Efsaneleri
Funk kraliçesi Chaka Khan'nın yanısıra Soul müzik efsaneleri Isaac Hayes "Shaft", Curtis Mayfield "Superfly" şarkısına, Earth Wind & Fire ünlü "Fantasy" ile katılıyor.
56:03
Aşk ve Duygusallık Dile Geliyor
Düşük tempo Soul seçkileri ile akıp gidecek 50 dakika.
56:02
Klasik Soul Bu İşte
Stevie Wonder yakın dostu Reggae efsanesi Bob Marly için yazdığı "Master Blaster" ile konuğumuz. Diana Ross ise "Muscles" adlı şarkıda kaslı bir sevgili hayal ediyor.
55:00
Yeni Nesil R&B Rüzgarı
3 yeni nesil R&B şarkıcısı ardı ardına. The Weeknd "A Lonely Night", Charie Puth "How Long", New York'lu rapçi Cardi B.'nin katılımıyla Bruno Mars "Finesse".
55:53
Hip Hop Ve Funk'ın Gücü
Hip hop müziğin büyük kaybı Tupac Shakur'un en ritmik şarkılarından "How Do You Want It" ve Chaka Khan'ın "Ain't Nobody" adlı şarkısı favorilerimizden.
55:46
Soul, Hip Hop'a Jazz Nefesi
Özel bir sese sahip olan La'Porscha Renae "Good Woman" ilk konuk. Ardından Bruno Mars, aktris Halle Berry'e olan ilgisini "Calling All My Lovelies" de seslendiriyor.
55:01
Dansın Ritmine Soul Uyumu
Akıcı ritimli "Real Love" da dand müzik grubu Drizabone ile başlayan 50 dakika, Ne-Yo, Ciara, Madonna, Stevie Wonder'la devam ederek, Robin Thicke ile sona eriyor.
55:03
Jazz Funk ve Funk Ana Temamız
Steely Dan bir Jazz Rock grubu ve "The Fez" ile ilk konuğumuz. Ardından Funk rotasına Commodores, Shalamar ve Midnight Star'la giriyoruz.
55:17
Dans, Soul, Funk Ustalarının Gösterisi
Michael Jackson'la bilinen bir çok şarkının yazarı Rod Temperton'ın buluştuğu "Rock With You" ve İskoç DJ Calvin Harris ile Katy Perry işbirliği olan "Feels" bu programda.
55:18
Funk Hakimiyetine Pop Lezzeti Karıştı
Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'yı zirveye çıkaran "New Rules" ile 2 Funk şarkısını Wild Cherry grubu ve Funk müziğin Prensi Prince'den dinleyeceğiz.
54:47