Raptiye

Bölümler

9 bölüm 05:32:32
Ümran Baradan - İzmir
Cem Karaca’nın sunuculuğunu yaptığı, İzmir’in tanıtıldığı programa; ünlü seramik sanatçısı Ümran Baradan konuk olarak katılıyor.
9. Bölüm
47:44
Sinan Erkoç - Yusuf Nalkesen - İzmir
Sunuculuğunu Cem Karaca’nın yaptığı programa, Sinan Erkoç ve Yusuf Nalkesen konuk olarak katılıyor. Programda ayrıca İzmir şehri tanıtılıyor.
8. Bölüm
40:58
İlhan Cavcav - Cahit Külebi - Ankara
Cem Karaca’nın sunuculuğunu yaptığı, Ankara’nın tanıtıldığı programda; İlhan Cavcav ve şair Cahit Külebi konuk olarak yer alıyor.
7. Bölüm
40:29
Rıdvan Ege - Erkal Zenger - Ankara
Cem Karaca’nın sunuculuğunu yaptığı programda, tarihi yapılarıyla Ankara tanıtılıyor. Ayrıca Prof. Dr. Rıdvan Ege ve Erkal Zenger konuk olarak yer alıyor.
6. Bölüm
38:31
Kadıköy
Sunuculuğunu Cem Karaca’nın yaptığı programda, İstanbul'un cennet köşelerinden biri olan Kadıköy ilçesi tanıtılıyor.
5. Bölüm
18:08
Fedon - Lefter - Büyükada
Cem Karaca’nın sunuculuğunu yaptığı, Büyükada’nın tanıtıldığı programa, şarkıcı Fedon ve eski futbolcu Lefter Küçükandonyadis konuk olarak katılıyor.
4. Bölüm
38:32
Nil Burak - Oğuz Aral - Üsküdar
Cem Karaca’nın sunuculuğunu yaptığı programda, Nil Burak ve Oğuz Aral konuk olarak yer alıyor. Ayrıca İstanbul’un Üsküdar ilçesi tarihi mekanlarıyla tanıtılıyor.
3. Bölüm
37:40
Çelik Gülersoy - Serpil Barlas - Sultanahmet
Sunuculuğunu Cem Karaca’nın yaptığı programa, Çelik Gülersoy ve Serpil Barlas konuk olarak katılıyor. Programda ayrıca Sultanahmet Meydanı ve çevresinde yer alan tarihi mekanlar tanıtılıyor.
2. Bölüm
33:12
Ayşen Gruda - Tanju Çolak - Bakırköy
Cem Karaca’nın sunuculuğunu yaptığı, İstanbul’un Bakırköy ilçesinin tanıtıldığı programda; Ayşen Gruda, Üstün Asutay ve Tanju Çolak konuk olarak yer alıyor.
1. Bölüm
37:15