Müziğimizin Çiçekleri

Bölümler

16 bölüm 07:47:22
Keman Sanatçısı Mithat Arısoy
Kısıklı Şehit Hüseyin Dalgılıç Ortaokulu öğrencisi Şeyma Öztürk ve keman sanatçısı Mithat Arısoy'u ağırlıyoruz.
1. Bölüm
29:57
Tanbur Sanatçısı Pelin Değirmenci
Ahmet Erdem Yavuz ve tanbur sanatçısı Pelin Değirmenci'yi ağırlıyoruz.
2. Bölüm
28:58
Udi Tatyos Karapekmez & Kanuni Volga Koç
Kısıklı Şehit Hüseyin Dalgılıç Ortaokulu öğrencisi Ahmet Burak Barcın ile Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri udi Tatyos Karapekmez, kanuni Volga Koç'u ağırlıyoruz.
3. Bölüm
28:37
Udi Tatyos Karapekmez & Kanuni Volga Koç
Gamze Elif Kanat ile Aydın Doğan GSL öğrencileri udi Tatyos Karapekmez ve kanuni Volga Koç'u ağırlıyoruz.
4. Bölüm
28:23
Tanburi İlker Çokgör
Dobruca Ortaokulu öğrencisi solist Hiranur Hatice Gülşen ile Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri kanuni Volga Koç, udi Tatyos Karapekmez ve müzik öğretmeni tanburi İlker Çokgör'ü ağırlıyoruz.
5. Bölüm
28:41
Udi Ahmet Yusuf Yılmaz & Kanuni Arda Turcan
Kısıklı Şehit Hüseyin Dalgılıç Ortaokulu öğrencisi Mustafa Eren Turan ile Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri udi Ahmet Yusuf Yılmaz ve kanuni Arda Turcan'ı ağırlıyoruz.
6. Bölüm
28:29
Udi Ahmet Yusuf Yılmaz & Kanuni Arda Turcan
Dobruca Ortaokulu öğrencisi Duru Ceren Arslan, Şeyma Kahraman ile müzik öğretmeni İlker Çokgör, Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri udi Ahmet Yusuf Yılmaz ve kanuni Arda Turcan'ı ağırlıyoruz.
7. Bölüm
29:08
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" Özel
8. Bölüm
28:49
Ramazan Özel
Gizem Kanat, Arda Ceylan, Hiranur Hatice Gülşen, Şeyma Öztürk, Mustafa Eren Turan, Gamze Elif Kanat, Ahmet Erdem Yavuz, kanuni Arda Turcan, neyzen Hüseyin Özkılıç ve tamburi Hulusi Babalık ile Ramazan Bayramı özel programı...
9. Bölüm
29:34
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Özel
Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri solist Ahmet Yusuf Yılmaz, kanuni Arda Turcan, Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri solist Cemre Öztorun, kanuni Volga Koç ve udi Tatyos Karapekmez'i ağırlıyoruz.
10. Bölüm
29:20
Defne Toptaş, Muhammed Taha Aydın ve Hamza Yarar
Sultantepe Ortaokulu öğrencisi Defne Toptaş, Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri Muhammed Taha Aydın ve Hamza Yarar'ı ağırlıyoruz.
11. Bölüm
29:31
Udi Ali Bilen, Kemancı Görkem Öztürk, Çellist Duygu Şahin, Piyanist Emre Dağ ve Kanuni Haluk Esat Özkan
TRT İstanbul Radyosu TSM Çocuk Korosu üyesi Efe Başara, Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri udi Ali Bilen, kemancı Görkem Öztürk, çellist Duygu Şahin, piyanist Emre Dağ ve kanuni Haluk Esat Özkan'ı ağırlıyoruz.
12. Bölüm
29:46
Solist Neva Gerişlioğlu
Solist Neva Gerişlioğlu ile kanuni Ayşe Ayan, lavtacı Hüseyin Kıyak ve tanburi Ege Köprek Yıldız'ı ağırlıyoruz.
13. Bölüm
29:58
TRT İstanbul Radyosu TSM Çocuk Korosu Üyesi Zehra Sultan Çakıroğlu
TRT İstanbul Radyosu TSM Çocuk Korosu üyesi Zehra Sultan Çakıroğlu'nu ağırlıyoruz.
14. Bölüm
29:12
Kurban Bayramı Özel Program
Şehrazat Mira Saraç, Şeyma Öztürk, Ahmet Burak Barcın, Ayşegül Geylan, Yusuf Sezer Tarlak TRT İstanbul Radyosu TSM Çocuk Korosu'na eşlik ediyor.
15. Bölüm
29:09
Solist Zeynep Temel
Solist Zeynep Temel, kanuni Semih Öksüzler, gitarist Kadir Öksüzler ve kemancı Emre Öksüzler'i ağırlıyoruz.
16. Bölüm
29:42