Miyako'dan Payitahta

Listeme Ekle
Sanatçı Günseli Kato, kültür sanat dünyasından farklı konuklarını canlı yayında ağırlıyor. Miyako'dan Payitahta TRT Dinle'de! Miyako'dan Payitahta programının tüm bölümlerini TRT Dinle üzerinden hemen dinleyin.

Bölümler

24 bölüm 23:00:13
Prof. Dr. Nil Sarı & Ayhan Kayar & Elif Sağdıç
Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde Günseli Kato'nun konukları, Osmanlı tıp tarihçisi Prof. Dr. Nil Sarı, klinik psikolog Ayhan Kayar ve sanat tarihçisi Elif Sağdıç.
24. Bölüm
57:23
Prof. Dr. Filiz Özer & Prof. Dr. Eva Şarlak &. Balkan Naci İslimyeli
Günseli Kato'nun konukları, mimarlık tarihçisi Prof. Dr. Filiz Özer, arkeolog ve sanat tarihçisi Prof. Dr. Eva Şarlak ve akademisyen Balkan Naci İslimyeli.
23. Bölüm
57:40
Nevzat Sayın & Emre Senan & Serhan Ada
Günseli Kato ile Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde konuklarımız; mimar Nevzat Sayın, grafik tasarımcı Emre Senan ve yazar Serhan Ada.
22. Bölüm
58:22
Prof. Dr. İnci Erdem Artan & Güneş Ufuk & Ayşem Ertopuz
Günseli Kato ile Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde, akademisyen Prof. Dr. İnci Erdem Artan, yönetim danışmanı Güneş Ufuk ve dijital strateji ve dönüşüm lideri Ayşem Ertopuz.
21. Bölüm
58:10
Prof. Dr. Işıl Akbaygil & Melike Altınışık & Ali Vatansever
Günseli Kato'nun konukları, İznik Vakfı Kurucu Başkanı Prof. Dr. Işıl Akbaygil, yüksek mimar Melike Altınışık ve yönetmen Ali Vatansever.
20. Bölüm
56:35
Prof. Dr. Aygül Ağır & Betül Kılıç & Dr. Hasan Sercan Sağlam
Günseli Kato ile Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde konuklarımız, akademisyen Prof. Dr. Aygül Ağır, eğitimci-yazar Betül Kılıç ve akademisyen Dr. Hasan Sercan Sağlam.
19. Bölüm
57:08
Prof. Dr. Levend Kılıç & Didem Aydınmakina & Prof. Dr. Cengiz Çetin
Günseli Kato'nun konukları, öğretim üyesi Prof. Dr. Levend Kılıç, yaşam boyu öğrenme uzmanı Didem Aydınmakina ve öğretim üyesi Prof. Dr. Cengiz Çetin.
18. Bölüm
57:43
M. Yıldız Günay & Dr. Alper Hasanoğlu
Günseli Kato ile Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde konuklarımız, Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürü M. Yıldız Günay ve psikiyatrist Dr. Alper Hasanoğlu.
17. Bölüm
57:36
Güç Başar & Ayşegül Sönmez & Esra Aliçavuşoğlu
Konuklarımız, müzisyen Güç Başar, yazar Ayşegül Sönmez ve sanat tarihçisi Esra Aliçavuşoğlu.
16. Bölüm
58:26
Prof. Dr. Handan İnci & Hakan Sekman & Aynur Yılmaz
Günseli Kato'nun konukları, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Handan İnci, mimar Hakan Sekmen ve mimar Aynur Yılmaz.
15. Bölüm
57:50
Nesteren Gazioğlu & Fırat Neziroğlu & Bergen Coşkun Özüay
Günseli Kato’nun konukları, akademisyen psikolog Nesteren Gazioğlu, dokumacı ve performans sanatçısı Fırat Neziroğlu ile akademisyen felsefeci Bergen Coşkun Özüay...
14. Bölüm
57:29
Seda Özen Bilgili & Gökhan Yücel & Selman Can
Günseli Kato'nun konukları, yüksek mimar ve restoratör Seda Özen Bilgili, kreatif direktör Gökhan Yücel ve sanat tarihçisi Selman Can.
13. Bölüm
57:48
Zuhal Mansfield & Sinan Kafadar & Durgut Berberoğlu
Günseli Kato'nun konukları, iş kadını ve madenci Zuhal Mansfield, mimar Sinan Kafadar ve Klasik Otomobil Kulübü Başkanı Durgut Berberoğlu.
12. Bölüm
57:48
Prof. Dr. Zeynep Tarım & Prof. Dr. Baha Tanman & Dr. Gönül Paçacı
Bu bölümde konuklarımız, kültür tarihi uzmanı Prof. Dr. Zeynep Tarım, akademisyen Prof. Dr. Baha Tanman ve müzisyen Dr. Gönül Paçacı.
11. Bölüm
57:23
Artun Ünsal & Bekir Sert & Doç. Dr. Birol Caymaz
Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde, Günseli Kato'nun konukları, yazar Artun Ünsal, dil bilimci ve ressam Bekir Sert ve akademisyen Doç. Dr. Birol Caymaz.
10. Bölüm
57:43
İnci Vural & Şerif Kaynar & Zeynep Kürşat Alumur
Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde Günseli Kato'nun konukları, klinik psikolog ve pedagog İnci Vural, iş insanı Şerif Kaynar ve ziraat mühendisi Zeynep Kürşat Alumur.
9. Bölüm
57:27
Özgür Karaçak & Prof. Dr. Yeşim Toduk & Dr. Şafak Şahin
Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde konuklarımız, reklamcı Özgür Karaçak, liderlik uzmanı Prof. Dr. Yeşim Toduk ve akademisyen Dr. Şafak Şahin.
8. Bölüm
56:01
Norayr İşler & Dr. Olcay Aydemir & Dr. Sedat Bornovalı
Pırlantacı İş Adamları Derneği Başkanı Norayr İşler, restorasyon uzmanı Dr. Olcay Aydemir ve İstanbul Rehberler Odası Başkanı Dr. Sedat Bornovalı.
7. Bölüm
57:02
Feride Çelik & Sedef Betil
Günseli Kato ile Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde konuklarımız, sanat tarihi uzmanı Feride Çelik ve yazar Sedef Betil.
6. Bölüm
56:56
Hülya Gedik & Verkin Kasapoğlu & Nilüfer Narlı
Miyako'dan Payitahta'nın bu bölümünde Günseli Kato'nun konukları, iş insanı Hülya Gedik, muhtar Verkin Kasapoğlu ve sosyolog Nilüfer Narlı.
5. Bölüm
57:29
Özalp Birol & Dr. Haşmet Pamuk & Cansel Elçin
Günseli Kato'nun konukları Pera Müzesi Genel Müdürü Özalp Birol, Dr. Haşmet Pamuk ve oyuncu Cansel Elçin.
4. Bölüm
57:19
Alev Alatlı & Tsukiko Yamada Watari
Günseli Kato'nun konukları yazar Alev Alatlı ve Tokyo Watarium Müzesi Sahibi Tsukiko Yamada Watari.
3. Bölüm
57:48
Kemal Süher & Ebru Koralı & Şebnem Buhara
Konuklarımız Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Kemal Süher, Gastro Ekonomi Başkanı Ebru Koralı ve mimar Şebnem Buhara.
2. Bölüm
57:05
Prof. Dr. Haluk Gürgen & Özlem Yalım & Ruşen Baltacı
Günseli Kato, programın ilk bölümünde Prof. Dr. Haluk Gürgen, tasarım ve strateji profesyoneli Özlem Yalım ve Taksim Vakfı Başkanı Ruşen Baltacı'yı misafir ediyor.
1. Bölüm
57:52