Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması

Listeme Ekle
TRT 1’in en özel yarışması; Mustafa Cihat’ın sunumu, jüri üyeleri Mehmet Ali Sarı, Halil Necipoğlu ve Osman Egin’in değerlendirmesiyle gerçekleşiyor.

Bölümler

27 bölüm 17:01:20
27. Bölüm
27. Bölümde yarışmacılarımız; -Erkan El Kaysı -Rıfat Ablay -Muhammed Yahya Yıldızhan -Hüseyin Akbulut -Mustafa Tayyip Yaşar -Eyüp Ensar Kılıç -Muhammed Sizcan
27. Bölüm
02:18:57
26. Bölüm
26. bölümde yarışmacılarımız; -Muhammed Ali Akgün -Hüseyin Akbulut -Recep Tayyip Şentürk -Ömer Elşehadet -Muhammed Yahya Yıldızhan
26. Bölüm
01:33:06
25. Bölüm
25. Bölümde yarışmacılarımız; -Muhammed Ayğan -Bilal Yıldırım -Ömer Elşehadet -Mustafa Gökçen -Yunus Türkoğlu
25. Bölüm
01:29:31
24. Bölüm
24. Bölümde yarışmacılarımız; -Musab Üngever -Ramazan Tezel -Muhammed Yahya Yıldızhan -Osman Cerrah -Recep Ergün
24. Bölüm
01:28:04
23. Bölüm
23. Bölümde yarışmacılarımız; -Ali Apılı -Recep Tayyip Şentürk -Emre Olçar -Sezer Verim -Bilal Ömeroğlu
23. Bölüm
01:28:12
22. Bölüm
22. Bölümde yarışmacılarımız; -Muhammed Çağrı Uçan -Hüseyin Akbulut -Alaaddin Vurur -Hüseyin Çalışkan -Taner Çelebi
22. Bölüm
01:27:17
21. Bölüm
21. Bölümde yarışmacılarımız; -Muhammed Emre Genç -Muhammed Akçıl -Mahmut Sağır -Muhammed Ali Akgün -Mehmed Obuz
21. Bölüm
01:29:19
20. Bölüm
20. Bölümde yarışmacılarımız; -Furkan Kıroğlu -Eyüp Ensar Kılıç -Okan Sağdıç -Fatih Akçay -Erkan El Kaysı
20. Bölüm
01:32:50
19. Bölüm
19. Bölümde yarışmacılarımız; -Adem Kotan -Hüseyin Ünal -Erol Büyükdeniz -İbrahim Güngör -Eyüp Ensar Kılıç
19. Bölüm
01:29:59
18. Bölüm
18. Bölümde yarışmacılarımız; -Beytullah Arslan -Emrullah Çalışkan -Enes Işık -Mithat Ercan -Okan Sağdıç
18. Bölüm
01:24:53
17. Bölüm
17. Bölümde yarışmacılarımız; -Furkan Kıroğlu -Faysal Kara -Hasan Kamit -Eşref Bayrakdaroğlu -Mahmut Polat
17. Bölüm
01:23:13
16. Bölüm
16. Bölümde yarışmacılarımız; -Ertuğrul Tanrıkulu -Nurullah Kütük -Harun Başboğa -Ömer Yakut -Erkan El-Kaysı
16. Bölüm
01:30:03
15. Bölüm
15. Bölümde yarışmacılarımız; -Fatih Akçay -Mahmut Sami Songur -Hüzeyin Gündüz -Emrullah Çiftçi -Turgut Korkmazer
15. Bölüm
01:27:46
14. Bölüm
14. Bölümde yarışmacılarımız; -Muhammed Sizcan -Cihat Sayın -Mustafa Tayyip Yaşar -Ahmet Hüdai Karakuran -Hakan Çavdar -Emrullah Nergiz
14. Bölüm
01:33:54
13. Bölüm
13. Bölümde yarışmacılarımız; -Ahmet Aybar -Lütfullah Avcı -Mustafa Tayyip Başar -Adem Başer -Resul Bozkurt
13. Bölüm
01:28:17
12. Bölüm
12. Bölümde yarışmacılarımız; -İsmail Yayla -Abdulkadir Karabıyık -Hakan Çavdar -Mustafa Çoban -Muhammed Fatih Özyurt
12. Bölüm
01:29:23
11. Bölüm
11. Bölümde yarışmacılarımız; -Abdurrahman Cemiloğlu -Muhammed Sizcan -Abdurrahman Polat -Ali Çanak -Fethullah Sevinç
11. Bölüm
01:29:11
10. Bölüm
10. Bölümde yarışmacılarımız; -Cafer Akbay -Ramazan Aydemir -Recep Karayel -Cihat Sayın -Suphi Hatip
10. Bölüm
01:30:31
9. Bölüm
9. Bölümde yarışmacılarımız; -Erhan Kızılaslan -Burhan Ünal -Faruk Kayhan -Abdullah Yiğit -Emrullah Nergiz
9. Bölüm
01:28:13
8. Bölüm
8. Bölümde yarışmacılarımız; -Eren Aslan -Ali Rıza Yılmaz -Recep Göner -Ahmet Hüdai Karakuran -Yusuf Aktaş
8. Bölüm
01:29:36
7. Bölüm
7. Bölümde yarışmacılarımız; -Bilal Al -Rıfat Ablay -Mehmet Ali Sarıtürk -Muhammed Halit Bolat -Hasan Köylü -Beytullah Bilgiç
7. Bölüm
01:30:00
6. Bölüm
6. Bölümde yarışmacılarımız; -İsmail Çıtır -Muhammet Kırmızı -Halil İbrahim Savaş -Harun Reşit Danış -Muhammed Halit Bolat
6. Bölüm
01:28:25
5. Bölüm
5. Bölümde yarışmacılarımız; -Sabri Yazar -Rıfat Albay -Nuri Baktemur -Mahmut Kaynun -Abdulaziz Alshabak
5. Bölüm
01:29:53
4. Bölüm
4. Bölümde yarışmacılarımız; -Sefer Furkan Ahmedoğlu -Hasan Köylü -Ünal Şahin -Tarık Nergiz -Mustafa Balsever
4. Bölüm
01:30:24
3. Bölüm
3. Bölümde yarışmacılarımız; -Enes Arpacı -İbrahim Yalvaç -Mehmet Ali Sarıtürk -Ömer Faruk İslam -Murat Öztürk
3. Bölüm
01:29:11
2. Bölüm
2. Bölümde yarışmacılarımız; -Fatih Yılmaz -Mehmet Korkmaz -Beytullah Bilgiç -Enes Kara -Burhan Açıkgöz
2. Bölüm
01:28:25
1. Bölüm
1. Bölümde yarışmacılarımız;-Bilal Al -Faruk Kaya -Eşref Kızılkaya -Ercan Efiloğlu -Muhammed Adıl Alsaeedi
1. Bölüm
01:32:38