Hamlet

Bölümler

13 bölüm 03:30:48
1.Bölüm - Hamlet
“Danimarka’da kokuşmuş bir şeyler var. Ben öldüm. Danimarka’nın kralı ben, ihtiyar Hamlet öldü. Bu konuşan ihtiyar Hamlet’in hayaleti. Eceliyle ölmüş bir hayalet de değil üstelik. Bir cinayet...”
1. Bölüm
20:52
2.Bölüm - Hamlet
“Öz kardeşi tarafından öldürülmüş bir kralın hayaletiyim ben. Tahtım ve kraliçem, artık o kardeş bildiğim haine ait. Oğlum ise büyük bir yas içinde."
2. Bölüm
18:38
3.Bölüm - Hamlet
“Laertes, Fransa’ya tekrar gidiyorsun demek. Orada geçireceğin eğlence ve sefa içindeki günleri buraya geri dönünce çok arayacaksın.”
3. Bölüm
17:25
4.Bölüm - Hamlet
“Ah Hamlet, oğlum! Sonunda konuştuk seninle. Umarım dediklerimi unutmazsın. Amcan, öz kardeşim beni zehirleyerek öldürdü. Bahçemde dinlenirken en savunmasız anımda düşürdü beni tuzağa."
4. Bölüm
17:04
5.Bölüm - Hamlet
“Rosencrantz ve Guildenstern çağrıldılar. Hamlet’e arkadaş olacaklar. Oğlumun yaptıklarını krala yetiştiren birer arkadaş. Onlardan ne kadar arkadaş olursa artık!”
5. Bölüm
15:15
6.Bölüm - Hamlet
“Rosencrantz ve Guildenstern, oğlum Hamlet’in eski arkadaşları ama neden geldikleri belli. Hamlet artık deli ya, onunla ilgilenecek, onu eğlendirecek birileri gerekli."
6. Bölüm
14:42
7.Bölüm - Hamlet
“Seni eğlendirmek için çağrılan Rosencrantz ve Guildenstern, sık sık kralla toplanıp görüşüyor. Senin, neden böyle aklını yitirmiş gibi davrandığını merak ediyorlar Hamlet. Arkandan işler çevriliyor Hamlet, seni kandırıyorlar."
7. Bölüm
11:15
8.Bölüm - Hamlet
“Bu cinayeti bir şekilde anlatmaya çalıştın Hamlet. Seni eğlendirmek için gelen oyuncularla bir oldun. Krala, kraliçeye ve o salonda oyunu izleyen herkese gösterdin gerçeği."
8. Bölüm
14:24
9.Bölüm - Hamlet
“Ah Hamlet, oğlum! Oyunda anlatılanlar krala çok dokundu. Senden kurtulmak için planlar yapılmaya başlandı."
9. Bölüm
18:46
10.Bölüm - Hamlet
“Annene anlatmaya çalışsan da Hamlet, bana olanları, o neye istiyorsa ona inanacak. Bir yandan herkes soruyor Polonius’un cesedini nereye sakladığını."
10. Bölüm
15:38
11.Bölüm - Hamlet
“İngiltere yolundayken gördün Hamlet. Fortinbras’ın ordusu Polonya’ya saldırmaya hazır. Peki sen hazır mısın Hamlet? İntikamımı alacak mısın?"
11. Bölüm
22:52
12.Bölüm - Hamlet
“Hamlet, oğlum… Horatio’ya ulaştı yazdığın mektup. Kral da Danimarka’ya geri döneceğini biliyor. Benim de sana haberim var. Ophelia babasının ölümüne dayanamadı, intihar etti."
12. Bölüm
11:36
13.Bölüm - Hamlet
“Gördün işte Hamlet, Laertes sana ne kadar öfkeli. Mezarlıkta karşılaştığınız o gece Ophelia gizlice gömülürken senin üzerine atladı, boğazına yapıştı."
13. Bölüm
12:21