Dünyadan Yerel Sesler

Bölümler

151 bölüm 17:34:57
Sibirya 3
Sibirya'ya yer verdiğimiz programların son bölümünde, bu coğrafyanın önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
54:56
Sibirya 1
Dünyanın en bakir yerlerinden biri sayılan Sibirya coğrafyasını ziyaret edip, bölgenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
53:56
Gürcistan
Güney Kafkasya’da yer alan Gürcistan’a gidiyoruz.
54:46
Azerbaycan
Güney Kafkasya’da yer alan Azerbaycan’a gidiyoruz
55:45
Rainbow Ensemble Project
Azerbaycan'ın en sevilen geleneksel şarkıcılarından Alim Qasimov ve kızı Fargana'nın yer aldığı proje topluluğu Rainbow’dan şarkılar dinliyoruz.
54:56
Kazakistan
Yedi bağımsız Türk devletinden biri olan Kazakistan’a gidiyoruz.
55:30
Kırgızistan
Orta Asya’nın doğal güzellikleri ve tarihi göçebe kültürüyle bilinen ülkesi Kırgızistan’ın yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
54:08
Özbekistan
Yedi bağımsız Türk devletinden biri olan ve İpek Yolu’nun durakları arasında bulunan Özbekistan’a gidiyoruz.
54:30
İpek Yolu 4
İpek Yoluna yer verdiğimiz programların dörüncü bölümünde, bölgenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
55:00
İpek Yolu 2
İpek Yoluna yer verdiğimiz programların ikinci bölümünde, bölgenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
55:00
Tacikistan
Orta Asya’nın denize çıkışı olmayan ülkesi Tacikistan’ın yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
53:20
Babür'ün Ayak İzlerinde
Bu hafta, Orta Asya’nın tarihini şekillendirmiş ve Dünya kültür hayatını derinden etkilemiş büyük Hint-Türk devleti, Babür İmparatorluğu’nun geleneksel müziklerine yer veriyoruz.
55:00
İpek Yolu 5
4000 yıllık kadim çalgı aleti arp için Japon arp sanatçısı Tomoko Sugawara’nın icra ettiği Along The Silk Road albümünden şarkılar dinliyoruz.
54:20
İpek Yolu 1
İpek Yoluna yer verdiğimiz programların ilk bölümünde, bölgenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
54:40
İpek Yolu 3
Eski İpek Yolu’na yer verdiğimiz programların üçüncü bölümüne; Kuzey Hint ve Fars klasik müzik geleneklerini harmanlayarak icra eden topluluk Ghazal’ın albüm çalışmalarından örnekler dinleyeceğiz.
55:00
Orta Asya’nın Kadın Sesleri 2
Orta Asya’nın önde gelen kadın müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
53:00
İpek Yolu 6
Çin asıllı viyolonsel virtüözü Yo-Yo Ma ve adını tarihi İpek Yolu’ndan alan orkestrası Silk Road Ensemble’dan şarkılar dinliyoruz.
55:00
Uygurlar 1
Uygur Türklerine yer verdiğimiz programların ilk bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
54:40
Uygurlar Bölüm 3
Uygur Türklerine yer verdiğimiz programların üçüncü bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
55:00
Uygurlar 2
Uygur Türklerine yer verdiğimiz programların ikinci bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
53:15
Tuva 3
Gırtlaktan şarkı söyleme sanatı “Höömey”i folk, caz ve avangard gibi türlerle başarılı bir şekilde harmanlayan kadın şarkıcı Sayınhöö Namçılak’dan parçalar dinleyeceğiz.
55:00
Tuva 1
Tuva'ya yer verdiğimiz programların ilk bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
55:00
Moğolistan 5
Geleneksel Moğol müziği ve punk rock gibi daha modern stilleri bir araya getirme konusunda uzmanlaşmış halk müziği topluluğu Hanggai’den şarkılar dinliyoruz.
55:00
Tuva 2
Gırtlaktan şarkı söyleme geleneği ile kadîm akustik çalgıları bir arada kullanan ilk topluluklardan biri olan Huun-Huur-Tu'dan parçalar dinleyeceğiz.
55:00
Moğolistan 3
Geleneksel Moğol müziğini, Doğu’nun büyüleyici sesleriyle buluşturan topluluk Sedaa’dan şarkılar dinliyoruz.
54:00
Moğolistan 4
Ülkenin ulusal çalgısı olarak nitelendirilen “Morin Khuur” isimli at başlı yaylı sazı Dünya çapında üne kavuşturan Moğol virtüöz Chi Bu Lag’dan şarkılar dinliyoruz.
55:00
Moğolistan 2
Mavi Göklerin Ülkesi” Moğolistan’a yer verdiğimiz programların ikinci bölümünde, büyüleyici sese sahip ünlü Moğol şarkıcısı, Urna Chahar’ın albüm çalışmalarından örnekler dinleyeceğiz.
54:30
Tibet Bölüm 2
Tibet’e yer verdiğimiz programların ikinci bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
54:00
Çin Bölüm 6
Dünya çapında tanınmış suona virtüözü Yazhi Guo’nun “Yılın En İyi Enstrümantal Albümü” ödülünü kazandığı Endless Journey albümünden örnekler dinleyeceğiz.
55:00
Tibet Bölüm 3
Ünlü Tibetli şarkıcı, söz yazarı Yungchen Lhamo’nun albüm çalışmalarından örnekler dinleyeceğiz.
53:50
Moğolistan 1
Moğolistan'a yer verdiğimiz programların ilk bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
54:00
Tibet Bölüm 1
Tibet’e yer verdiğimiz programların ilk bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
52:10
Çin Bölüm 5
Geleneksel Çin müziği telli çalgılarından "pipa" ustası kadın sanatçı Wu Man’ın albüm çalışmalarından örnekler dinleyeceğiz.
55:00
Çin Bölüm 4
Geleneksel Çin müziğinin önde gelen çalgılarındanbiri olan ağız orgu “sheng” ile Çin santuru “yangqin”in yer aldığı Stream Flowing albümünden parçalar dinleyeceğiz.
53:30
Çin Bölüm 3
Bir zamanlar tüm Asya'da önemli bir ticaret ve sanat merkezi olan antik başkent Çangan’ın seküler ve dinsel müziğinin icra edildiği Ancient Music from Chang’an albümünden parçalar dinleyeceğiz
55:30
Çin Bölüm 2
Çin’e ayırdığımız programların ikinci bölümüne, 4 CD’den oluşan The Hugo Masters: An Anthology of Chinese Classical Music koleksiyonundan parçalar dinleyeceğiz.
53:42
Çin Bölüm 1
Bu hafta, dünyanın en eski medeniyetlerinden Çin’e gidiyoruz. Ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Japonya Bölüm 8
Aynu kültürünün önde gelen müzisyenlerinden Oki Kana önderliğinde kurulu topluluk OKI Dub Ainu Band’in albüm çalışmalarından örnekler dinleyeceğiz.
55:05
Japonya Bölüm 5
Farklı disiplinlerde çalışmaları bulunan dokuz Japon müzisyenin bir araya gelerek kurdukları proje topluluğu Musilogue’un albüm çalışmalarından örnekler dinleyeceğiz.
55:00
Japonya Bölüm 7
"Okinawa'nın en başarılı sanatçılarından Takashi Hirayasu’nun dünyaca ünlü gitarcı Bob Brozman ile çeşitli müzik geleneklerini kaynaştırdıkları albüm Jin Jin/Firefly’dan parçalar dinleyeceğiz"
54:18
Japonya Bölüm 6
Minimalist tarzıyla tanınan Japon kadın perküsyoncu ve besteci Midori Takada’nın albüm çalışmalarından örnekler dinleyeceğiz.
54:40
Kore Bölüm 1
Kore’ye ayırdığımız bu bölümde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
54:00
Kore Bölüm 4
Kore’nin genç ve dinamik dörtlüsü Komungo Factory’nin world, folk ve country tarzlarında çalışmalarından parçalar dinleyeceğiz.
55:00
Kore Bölüm 2
Kore’nin geleneksel şaman ritüeli ve perküsyon müziği alanında önde gelen bir yıldız olan Yu Keong-hwa’dan parçalar dinleyeceğiz.
54:00
Kore Bölüm 3
Taigom flüt üstadı An Song-woo’nun The Art of The Taigom Senjo albümünden seçtiğimiz parçalar sizlerle.
55:10
TAYVAN BÖLÜM-2
Tayvan’ın dağlık bölgelerinde yaşayan yerel halkın günlük yaşamlarından müzikal örnekler içeren Music Of The Aboriginal Tribes albümünden parçalar dinleyeceğiz.
53:55
Avusturalya Bölüm-3
Avustralya’nın en seçkin çağdaş müzik topluluklarından biri olan Coolangubra’dan parçalar dinleyeceğiz.
55:00
Avusturalya Bölüm-4
Avustralyalı usta perküsyoncu Michael Askill ve etnomüzikolog Michael Atherton’un Shoalhaven Rise albümünden parçalar dinleyeceğiz.
55:10
TAYVAN BÖLÜM-1
"Güzel Ada" olarak anılan Tayvan’ı ziyaret edip ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
53:17
Avusturalya Bölüm-5
Ses sanatçısı Lisa Young önderliğindeki Lisa Young Quartet’den parçalar dinleyeceğiz.
54:42
Avusturalya Bölüm-1
Avustralya’ya ayırdığımız bu bölümde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Avusturalya Bölüm-2
Avustralya'nın kuzeydoğu kıyısında yerleşik Ewamin-Batı Yalanji halklarının soyundan gelen didjeridu virtüözü David Hudson’dan parçalar dinleyeceğiz.
55:00
Yeni Zelanda Bölüm-4
Yerel armonilerin reggae, dub, funk ve soul ritimleriyle buluştuğu, ülkenin önde gelen müzisyenlerinin güncel albüm çalışmalarından örnekler dinleyeceğiz.
55:00
Yeni Zelanda Bölüm-1
Uzun beyaz bulutun ülkesi” olarak bilinen Yeni Zelanda’nın önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:15
Yeni Zelanda Bölüm-2
Yeni Zelanda’nın önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Bora Bora Bölüm-2
Polinezya bölgesinde yer alan Bora Bora Adası’nın önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:10
Yeni Zelanda Bölüm-3
Maori halkına özgü geleneksel "taonga puoro" enstrümanları eşliğinde şarkılar söyleyen Whirimako Black’den şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Polinezya Bölüm-2
Polinezya Adaları’nın önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Tahiti Bölüm-1
Polinezya bölgesindeki gezintimize devam ediyoruz ve bu hafta Tahiti adasına gidiyoruz.
54:57
Tahiti Bölüm-2
Tahiti’nin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
54:31
Bora Bora Bölüm-1
Bora Bora Adası’nın önde gelen yerel müzisyenlerinin yer aldığı 1993 çıkışlı Drums Of Bora Bora And Songs Of Tahiti isimli albümden şarkılar dinleyeceğiz.
54:55
Polinezya Bölüm-1
Polinezya Adaları’nın önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:05
Vanuatu
Vanuatu’nun önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:30
Mikronezya
Mikronezya Adaları’nın önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:30
Papua Yeni Gine Bölüm-3
Çalışmaları kültürel bir miras olarak addedilen, çağdaş Papua Yeni Gine müziğinin simgesi haline gelmiş Sanguma adlı topluluktan parçalar dinleyeceğiz.
54:09
Papua Yeni Gine Bölüm-2
Papua Yeni Gine’nin doğusunda, Rabaul kasabasında yaşayan yerel müzisyenlerden oluşan Papua New Guinea String Bands!dan parçalar dinleyeceğiz.
55:00
Papua Yeni Gine Bölüm-1
850 farklı dilin konuşulduğu Papua Yeni Gine’ye ayırdığımız ilk bölümde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğz.
54:07
Filipinler Bölüm-4
"Geleneksel Filipin halk şarkıları üzerine çalışmaları bulunan gitar ve ses sanatçısı Petrus Alaba’dan şarkılar dinleyeceğz."
55:00
Filipinler Bölüm-3
Filipinler'in müzik sahnesinde ve yurt dışında bir simge haline gelmiş şarkıcı ve söz yazarı Joey Ayala’dan şarkılar dinleyeceğz.
55:00
Filipinler Bölüm-2
"Şark denizinin incisi" Filipinler’e ayırdığımız ikinci bölümde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
54:54
Filipinler Bölüm-1
Dünyanın en büyük diasporasına sahip Filipinler’e ayırdığımız bu ilk bölümde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Endonezya Bölüm-8
Yerel armonilerin caz ritimleriyle buluştuğu güncel albüm çalışmalarından örnekler dinleyeceğiz.
55:30
Endonezya Bölüm-9
Endonezya’ya ayırdığımız programların son bölümünde, yerel ezgilerin Klasik Batı ritimleriyle buluştuğu çalışmalara yer veriyoruz.
54:38
Endonezya Bölüm-7
Geleneksel Bali ezgilerinin, groove, caz, Balkan ve Ortadoğu ritimleriyle buluştuğu güncel çalışmalara yer veriyoruz.
55:00
Endonezya Bölüm-5
Endonezya’da bulunan Büyük Sunda Adalarındaki gezintimize devam ediyoruz. Adaların önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Endonezya Bölüm-6
Bu hafta “Tanrıların adası” Bali’ye gidiyoruz.
55:00
Endonezya Bölüm-4
Bu hafta Büyük Sunda Adalarına gidiyoruz. Bölgenin önde gelen müzisyenlerinden parçalar dinleyeceğiz
55:00
Monoswezi adlı topluluğun, The Village” isimli ilk albümü
Mozambik, Zimbabve, Norveç ve İsveç gibi farklı kültürlerden gelen müzisyenlerden kurulu Monoswezi adlı topluluğun, Zimbabwe geleneksel şarkılarını kuzey Avrupa, Nordik esintileriyle harmanladığı, 2013 çıkışlı “The Village” isimli ilk albümünden dinleyeceğimiz parçalar için programımıza bekliyoruz!
54:31
Endonezya Bölüm-3
Ülkenin en büyük adası Sumatra’ya gidiyoruz. Sumatra’nın önde gelen müzisyenlerinden parçalar dinleyeceğiz
55:09
Endonezya Bölüm-2
Cava Adası'nın başkenti Bandung’a gidiyor ve adanın önde gelen yerel müzisyenlerinden parçalar dinliyoruz.
54:27
Endonezya Bölüm-1
Endonezya'ya yer verdiğimiz programların ilk bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden parçalar dinleyeceğiz.
55:00
Vietnam Bölüm-4
Uluslararası üne sahip Vietnam’lı kadın şarkıcı Huong Thayn’ın Avrupa, Akdeniz, Ortadoğu ve Afrika’dan sanatçılarla birlikte ürettiği çalışmalardan örnekler dinleyeceğiz.
55:00
Vietnam Bölüm-3
Vietnam’a yer verdiğimiz programların üçüncü bölümünde, ülkenin geleneksel telli çalgılarından örnekler dinleyeceğiz.
53:29
Vietnam Bölüm-2
Vietnam’a yer verdiğimiz programların ikinci bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden parçalar dinleyeceğiz.
55:00
Vietnam Bölüm-1
Vietnam’a yer verdiğimiz programların ilk bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden parçalar dinleyeceğiz.
55:34
Tayland Bölüm-3
Tayland’lı yerel folk rock topluluğu Caravan’ın ; köylü, öğrenci ve işçi demokratik hakları mücadelesi için kaydettiği Thailand: Songs For Life isimli albümüne yer vereceğiz.
55:00
Tayland Bölüm-4
Tayland’ın Isan bölgesine özgü müzik kültürünün temel dayanağı olarak addedilen “Sor” adlı geleneksel iki telli kemençenin önde gelen icracılarından şarkılar dinleyeceğiz.
54:24
Tayland Bölüm-2
Tebessümler ülkesi” Tayland’a yer verdiğimiz ikinci bölümde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden parçalar dinleyeceğiz.
54:56
Tayland Bölüm-1
“Tebessümler ülkesi” Tayland’a yer vereceğimiz programların ilk bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Kamboçya Bölüm-4
Ülkenin önde gelen müzisyenlerinden yerel ezgilerin rock’n roll ve groove türleriyle buluştuğu şarkılar dinleyeceğiz.
52:05
Kamboçya Bölüm-3
Unesco’nun acil korunmaya muhtaç kültürel miras listesinde yer alan Kamboçya’nın geleneksel telli çalgılarından örnekler dinleyeceğiz.
52:40
Kamboçya Bölüm-2
Kamboçya’ya yer verdiğimiz programların ikinci bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Myanmar Bölüm-3
Saung-gauk olarak geçen geleneksel Myanmar arpı’nın önde gelen icracılarından parçalar dinleyeceğiz.
55:00
Kamboçya Bölüm-1
Kamboçya’ya yer verdiğimiz programların ilk bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Myanmar Bölüm-2
Myanmar’’a ayırdığımız programların ikinci bölümünde, ülkenin geleneksel vurmalı çalgılarından örnekler dinleyeceğiz.
55:00
Myanmar Bölüm-1
Myanmar’a ayırdığımız programların ilk bölümünde, ülkenin önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinleyeceğiz.
55:00
Sibirya 2
Sibirya'ya yer verdiğimiz programların ikinci bölümünde, bu coğrafyanın önde gelen yerel müzisyenlerinden şarkılar dinliyoruz.
98. Bölüm
54:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 07/01/2020
-
100. Bölüm
54:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 14/01/2020
-
101. Bölüm
53:16
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 21/01/2020
-
102. Bölüm
53:24
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 28/01/2020
-
103. Bölüm
54:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 04/02/2020
-
104. Bölüm
55:22
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 11/02/2020
-
105. Bölüm
54:59
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 18/02/2020
-
106. Bölüm
54:22
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 25/02/2020
-
107. Bölüm
53:40
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 03/03/2020
-
108. Bölüm
55:15
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 10/03/2020
-
109. Bölüm
55:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 17/03/2020
-
110. Bölüm
53:45
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 24/03/2020
-
111. Bölüm
55:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 31/03/2020
-
112. Bölüm
55:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 07/04/2020
-
113. Bölüm
55:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 14/04/2020
-
114. Bölüm
54:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 21/04/2020
-
115. Bölüm
54:50
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 28/04/2020
-
116. Bölüm
55:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 05/05/2020
-
117. Bölüm
55:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 12/05/2020
-
118. Bölüm
55:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 19/05/2020
-
119. Bölüm
55:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 26/05/2020
-
120. Bölüm
55:30
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 02/06/2020
-
121. Bölüm
55:00
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 09/06/2020
-
122. Bölüm
55:10
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 16/06/2020
-
123. Bölüm
53:15
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 23/06/2020
-
124. Bölüm
55:30
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 30/06/2020
-
125. Bölüm
54:47
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 07/07/2020
-
126. Bölüm
54:42
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 14/07/2020
-
127. Bölüm
55:05
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 21/07/2020
-
128. Bölüm
53:45
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 28/07/2020
-
129. Bölüm
55:35
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 04/08/2020
-
130. Bölüm
55:30
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 11/08/2020
-
131. Bölüm
54:21
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 18/08/2020
-
132. Bölüm
54:06
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 25/08/2020
-
133. Bölüm
55:30
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 01/09/2020
-
134. Bölüm
54:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 08/09/2020
-
135. Bölüm
55:26
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 15/09/2020
-
136. Bölüm
54:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 22/09/2020
-
137. Bölüm
54:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 29/09/2020
-
138. Bölüm
53:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 06/10/2020
-
139. Bölüm
54:26
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 13/10/2020
-
140. Bölüm
54:11
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 20/10/2020
-
141. Bölüm
54:57
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 27/10/2020
-
142. Bölüm
54:41
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 03/11/2020
-
143. Bölüm
53:41
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 10/11/2020
-
144. Bölüm
54:26
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 17/11/2020
-
145. Bölüm
54:57
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 24/11/2020
-
146. Bölüm
54:57
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 01/12/2020
-
147. Bölüm
54:11
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 08/12/2020
-
148. Bölüm
54:12
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 15/12/2020
-
149. Bölüm
54:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 22/12/2020
-
150. Bölüm
53:46
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 29/12/2020
-
151. Bölüm
54:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 05/01/2021
-
152. Bölüm
54:56
Dünyadan Yerel Sesler - Ankara - 12/01/2021
-
153. Bölüm
53:22