Bir Besteci

Bölümler

10 bölüm 09:01:17
10. Bölüm - Melahat Pars
Programın bu bölümünde, besteci Melahat Pars konuğumuz oluyor. Programa katılan Türk sanat müziği sanatçıları, bestecinin eserlerini seslendiriyor.
10. Bölüm
48:24
9. Bölüm - Erol Sayan
Sunuculuğunu Avni Anıl’ın yaptığı programda, besteci Erol Sayan’ın hayatı ve eserleri yer alıyor. Programa katılan Türk sanat müziği sanatçıları, bestecinin eserlerini seslendiriyor.
9. Bölüm
58:53
8. Bölüm - Alaeddin Yavaşça
Avni Anıl’ın sunuculuğunu ve danışmanlığını yaptığı programın bu bölümünde, besteci ve icracı Alaeddin Yavaşça konuğumuz oluyor. Programa katılan Türk sanat müziği sanatçıları, bestecinin eserlerini seslendiriyor.
8. Bölüm
01:06:42
7. Bölüm - Yusuf Nalkesen
Programda, besteci Yusuf Nalkesen’in hayatı ve eserleri yer alıyor. Programa katılan Türk sanat müziği sanatçıları, bestecinin eserlerini seslendiriyor.
7. Bölüm
54:24
6. Bölüm - Sadi Hoşses
Programın bu bölümünde, besteci Sadi Hoşses konuğumuz oluyor. Programa katılan Türk sanat müziği sanatçıları, bestecinin eserlerini seslendiriyor.
6. Bölüm
53:36
5. Bölüm - Arif Sami Toker
Sunuculuğunu Avni Anıl’ın yaptığı programda, besteci Arif Sami Toker hayatı ve eserleriyle yer alıyor. Programa katılan Türk sanat müziği sanatçıları, bestecinin eserlerini seslendiriyor.
5. Bölüm
53:42
4. Bölüm - İsmail Baha Sürelsan
Avni Anıl’ın sunuculuğunu ve danışmanlığını yaptığın programın bu bölümünde, besteci İsmail Baha Sürelsan konuğumuz oluyor. Programa katılan Türk sanat müziği sanatçıları, bestecinin eserlerini seslendiriyor.
4. Bölüm
53:04
3. Bölüm - Rüştü Şardağ
Programda; İzmir’de yaşayan bestekar, şair, siyasetçi ve yazar Rüştü Şardağ’ın hayatı ve eserleri yer alıyor. Programa katılan Türk sanat müziği sanatçıları, bestecinin eserlerini seslendiriyor.
3. Bölüm
52:03
2. Bölüm - Avni Anıl
Programın bu bölümünde sunucumuz bestekar Avni Anıl, yaşamını ve eserlerini bizlerle paylaşıyor. Programa katılan Türk sanat müziği sanatçıları, bestecinin eserlerini seslendiriyor.
2. Bölüm
51:22
1. Bölüm - Genel Tanıtım
Sunuculuğunu Avni Anıl’ın yaptığı Türk sanat müziği programın genel bir tanıtımı yapılıyor.
1. Bölüm
49:02