Arabesk

Bölümler

13 bölüm 06:11:48
Deme
Bu bölümde; Derya Bedavacı'dan Deme, Yılmaz Morgül'den İstanbul Olmaz Olsun, Rubato'dan Yağmurlar, Hakan Altun'dan Aşk Lütfen Gel, Özgür Alter'den Keşke, Özgür Can Çoban'dan Yaralandım, Sancak'tan Diyemedim şarkılarını dinliyoruz.
13. Bölüm
29:58
Alev Alev
Bu bölümde; Ebru Yaşar'dan Alev Alev, Burçin Birben'den Var Mısın, Ceylan Köse'den Su Olsam Sensiz Akmam, Ümit Besen ve Gülden'den Değiştim, Tan Taşçı'dan Yalan, Sancak'tan İnat, Merve Özbey'den Yaramızda Kalsın şarkılarını dinliyoruz.
12. Bölüm
28:01
Kahır Mektubu
Bu bölümde; Muazzez Ersoy'dan Kahır Mektubu, Yılmaz Morgül'den İstanbul Olmaz Olsun, Deniz Seki'den Nereden Bileceksiniz, Ebru Yaşar'dan Alev Alev, Merve Özbey'den Yaramızda Kalsın, Serkan Kaya'dan Bu Şehrin Geceleri şarkılarını dinliyoruz.
11. Bölüm
29:40
Yalan
Bu bölümde; Levent Yüksel'den Yalan, Özgür Can Çoban'dan Yaralandım, Koray Avcı'dan Sen, Sinan Akçıl ve Demet Akalın'dan Vazgeçilmezimsin, Soner Sarıkabadayı'dan Hala Seviyorum, Mehmet Mustafa İpekçioğlu'ndan Bırakın da Yaşayalım şarkılarını dinliyoruz.
10. Bölüm
27:10
Yekten
Bu bölümde; Demet Akalın ve Haktan'dan Yekten, Ebru Yaşar'dan Alev Alev, Orhan Ölmez'den Sen Bilirsin, Sinan Özen'den Yaralı Kara Sevda, Burçin Birben'den Var Mısın, Ceyhun Damla'dan, Saygılarımla, Serkan Kaya'dan Kopamayız Biz şarkılarını dinliyoruz.
9. Bölüm
27:56
Bu Adam Benim Babam
Bu bölümde; Zekeriya Ünlü'den Bu Adam Benim Babam, Güllü'den Zulüm, Fatih Kısaparmak'tan Mor Salkımlı Sokak, Ceylan'dan Sende Kaldı Yüreğim, Güçlü Soydemir'den Ömrüm, Bülent Serttaş'tan Gülüşü Yaralım şarkılarını dinliyoruz.
8. Bölüm
27:38
Yaralandım
Bu bölümde; Özgür Can Çoban'dan Yaralandım, Irmak Arıcı'dan Mevzu Derin, Nahide Babashlı'dan Sözün Var, Tuğçe Kandemir'den Yanlış, Bilal Sonses'ten Neyim Olacaktın, Anıl Durmuş'tan Hastayım Sana, Emre Aydın'dan Yalnızım Dostlarım, Ceylan Koynat'tan inanırım şarkılarını dinliyoruz.
7. Bölüm
28:34
Yaramızda Kalsın
Bu bölümde; Merve Özbey'den Yaramızda Kalsın, Serkan Kaya'dan Kopamayız Biz, Mehmet ve Mustafa İpekçioğlu'ndan Bırakın da Yaşayalım, Serdar Ayyıldız ve Yıldız Tilbe'den Korktum Deseydin, Coşkun Sabah'tan Tahta Masa, Serkan ve Deniz Seki'den Helal Ettim Hakkımı şarkılarını dinliyoruz.
6. Bölüm
26:22
Sen de Ağla
Bu bölümde; Cengiz Kurtoğlu'ndan Sen de Ağla, Serkan Kaya'dan Tarifi Zor, Zara'dan Kurtuldum, Merve Özbey'den Hani Bizim Sevdamız, Fikret Dedeoğlu'ndan Unutmayacağım, Hakan Altun ve Derya Bedavacı'dan Kavuşmalıyız şarkılarını dinliyoruz.
5. Bölüm
26:38
Duyanlara Duymayanlara
Bu bölümde; Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun'dan Duyanlara Duymayanlara, Ceylan ve Melodi'den Severim Ama Güvenemem, Serkan Kaya'dan Lanet Olsun, Merve Özbey'den Hani Bizim Sevdamız, Linet'ten Aman Aman, Tuğçe Tayfur'dan Sevmesin Beni, Ebru Yaşar'dan Ben Ne Yangınlar Gördüm şarkılarını dinliyoruz.
4. Bölüm
31:38
Ayrılmam
Bu bölümde; Berkay'dan Ayrılmam, Hakan Altun ve Bengü'den Sanki, Linet'ten Aman Aman, Alişan'dan İlahi Adalet, Koray Avcı'dan Hain Geceler, Cengiz Kurtoğlu'ndan Seninle Aşkımız Eski Bir Roman, Emre Hancı ve Ahmet Selçuk İlkan'dan Her Şeyi Bitirdik şarkılarını dinlliyoruz.
3. Bölüm
29:25
Unutamazsın
Bu bölümde; Fikret Dedeoğlu ve Yıldız Tilbe'den Unutamazsın, Cumali Özkaya'dan Aynalar, Rubato'dan Yağmurlar, Ayçin Asan'dan Beni Affet, Hakan Altun ve Bengü'den Sanki, Ebru Yaşar'dan Ben Ne Yangınlar gördüm, Zara'dan Benim Hayatım şarkılarını dinliyoruz.
2. Bölüm
28:08
Seni Yazdım Kalbime
Bu bölümde; Zara'dan Seni Yazdım Kalbime, Linet'ten Aman Aman, Hakan Altun ve Bengü'den Sanki, Yıldız Tilbe'den Yemin mi Ettin, Zakkum'dan Ben Ne Yangınlar Gördüm, Serkan Kaya'dan Lanet Olsun, Sinan Özen ve Dilsöz'den Sevgilim şarkılarını dinliyoruz.
1. Bölüm
30:33