Açık Denizlere

Bölümler

70 bölüm 68:50:21
Johann Bernhard Bach, Claude Debussy, Maurice Ravel
Johann Bernhard Bach, Claude Debussy, Maurice Ravel konuklarımız
58:59
Ruiz Pipo, Saphosniko, Michel Legrand, David Popper, Robert Volkmann
Antoni Ruiz Pipo'nun bir gitar eseri, Saphosnikov'un flüt ve arp sonatı, Barbara Streisand ve Jessey Normann'ın sesinden bir Michel Legrand şarkısı, David Popper'ın Requiem'i ve Robert Volkmann'ın çello konçertosu dinleyeceğiniz eserler.
58:56
Mikhail Glinka, Arno Babajanian, Ayala Asherov, Michio Miyagi ve Alberto Guerrero
Mikhail Glinka, Arno Babajanian, kadın besteci Ayala Asherov, Michio Miyagi ve Alberto Guerrero ile Rusya, Ermenistan, İsrail, Japonya ve Şili klasik müziğine tanıklık edeceğiz.
58:55
Sergei Rachmaninov, Christian August Sinding, Sir Michael Kemp Tippett, Emmanuel Chabrier ve Victor Kozlov
Yine dünyanın dört bir köşesine uzanacağımız programda Sergei Rachmaninov, Christian August Sinding, Sir Michael Kemp Tippett, Emmanuel Chabrier ve Victor Kozlov'un eserlerini dinleyebilirsiniz.
58:57
Britten, Debussy, Kophacinskaya, Kapustin, Verdi, Geirr Tveitt ve Garcia Lorca
İngiltere, Fransa, Moldavya, Rusya, İtalya, Norveç, İspanya. Britten, Debussy, Kophacinskaya, Kapustin, Verdi, Geirr Tveitt ve Garcia Lorca bu günki konuklarımız.
59:23
Schindler'in Listesi'yle John Williams, Freddi Mercury ve Montserrat Caballe...
Schindler'in Listesi'yle John Williams, Freddi Mercury ve Montserrat Caballe, Jules Massenet, Chausson yorumuyla Anne Sophie von Otter, Casta Diva'yla Eva Urbanova ve İsveçli Ture Rangstörm konuklarımız.
59:20
Karayipler, Sierra Leone, Arkansas Little Rock, Jamaica
Karayipler, Sierra Leone, Arkansas Little Rock, Jamaica. Kökenleri bu ülkelere dayanan dört bestecinin eserleri yer alacak programımızda.
58:56
Claude Debussy, Diego Schissi, Francisco Markovitch, Nino Rota
Gershwin yorumuyla Shirley Horn, Claude Debussy, Saatlerin Oyunu'yla Diego Schissi, Sefarad şarkılarıyla Francisco Markovitch, flüt ve arp sonatıyla Nino Rota konuklarımız olacak.
58:57
Charles Valentin Alkan ve Frank Martin, Vaclav Nelhybel, Franjo Krezma
Charles Valentin Alkan ve Frank Martin'le Fransa'ya, Vaclav Nelhybel'le dönemin Çekoslovakya'sına, Franjo Krezma'yla Hırvatistan'a doğru yol alacağız.
58:56
Joe Hisaishi, Robert Beaser, Maurice Jacobson ve Scott Pender
Söz ve müziğini küçük çocukların yazdığı iki çevreci şarkı ve iki İngiliz çocuk şarkısının ardından Joe Hisaishi, Robert Beaser, Maurice Jacobson ve Scott Pender'ın eserlerini dinleyebilirsiniz.
58:56
Piyano, Keman, Perküsiyon Çalgıları, Marimba, Flüt
Piyano, keman, perküsiyon çalgıları, marimba, flüt. Edward Grieg, Grigory Teplov, Avner Dorman, bir crossover çalışmayla Viktoria Mullova ve Francis Poulenc konuklarımız.
58:56
İsveç'ten Arjantin'e, Rusya'dan Fransa'ya Yolculuk
İsveç'ten Arjantin'e, Rusya'dan Fransa'ya yapacağımız yolculukta senfonik eserler, şarkılar, piyano eserleri ve çeşitli orkestral eserler yer alacak.
58:56
David Popper, Stevan Mokranjac, Takashi Yoshimatsu, Gian Carlo Menotti, Otar Gordelli
Müzikli yolculuğumuzda konuklarız Bohemyalı David Popper, Sırp besteci Stevan Mokranjac, JaponTakashi Yoshimatsu, İtalyan Gian Carlo Menotti ve Gürcü Otar Gordelli olacak.
58:57
Edward Grieg, Nikolai Teplov, Avner Dorman, Viktoria Mullova ve Francis Poulenc
Rusya, Norveç, İsrail, İngiltere, Fransa. Edward Grieg, Nikolai Teplov, Avner Dorman, The Hollies klasiği düzenlemesiyle Viktoria Mullova ve Francis Poulenc'le gideceğimiz ülkeler.
58:57
Alfred Schnittke, Nikos Skalkottas, Robert Schumann ve Carlisle Floyd
Sovyet ve Alman besteci Alfred Schnittke, Yunanistan'ın en önemli bestecilerinden Nikos Skalkottas, Robert Schumann ve Amerikalı besteci Carlisle Floyd'un eserlerini dinleyebilirsiniz.
59:24
Christmas
Farklı ülkeler ve farklı dönemlerden çeşitli bestecilerin, gerek orkestral gerek vokal, Christmas ile ilgili yazdıkları eserler.
58:56
Franz Lehar, Sergei Prokofiev, Arnold Bax, Leevi Madetoja ve Robert Schumann
Farklı tür ve biçimlere yer verdiğimiz programda konuklarımız Franz Lehar, Sergei Prokofiev, Arnold Bax, Leevi Madetoja ve Robert Schumann olacak.
59:48
Thomas Smith, Otto Nicolai, Christian Sinding, Philipp Glass, Joaquin Rodrigo ve Violet Archer
Üfleme çalgılar, insan sesi, mandolin, keman, viyolonseli piyano tınıları ile süslü programda Thomas Smith, Otto Nicolai, Christian Sinding, Philipp Glass, Joaquin Rodrigo ve Violet Archer'in eserlerini dinleyebilirisniz.
58:56
Fransa, Gürcistan, Küba, Türkiye ve Estonya'ya yaptığımız yolculuk
Fransa, Gürcistan, Küba, Türkiye ve Estonya'ya yaptığımız yolculukta sizlere Clement Jannequin, Sulkhan Tsintsadze, Ekrem Zeki Ün, Amadeo Roldan, Garcia Caturla ve Arvo Part eşlik ediyor.
58:56
Benjamin Godard, Manuel de Falla, Michio Miyagi ve Frederic Delius
Keman konçertosuyla Benjamin Godard, çembalo, flüt, obua, klarnet ve keman konçertosuyla Manuel de Falla, iki eseriyle Michio Miyagi ve Bir Yaz Şarkısı ile Frederic Delius bugünkü konuklarımız.
59:11
Benjamin Britten, Çaykovsky, Kurt Weill, Elmer Bernstein
Benjamin Britten Beş Çiçek Şarkısı, Çaykovsky iki piyano parçası, Kurt Weill Yedi Ölümcül Günah balesinden bir bölüm ve Elmer Bernstein "Bülbülü Öldürmek" film müziği dinleyeceğiniz eserler.
58:57
Anne Sophie Von Otter, Boris Papandopoulo, Alberic Magnard, Kent Wheeler Kennan ve Robert Xavier Rodrgiuez
Handel aryasıyla Anne Sophie von Otter, Hırvat besteci Boris Papandopoulo, Alberic Magnard, Kent Wheeler Kennan ve Robert Xavier Rodrgiuez'den bir saatlik bir müzik şöleni.
58:56
Johann Wenzel Kalliwoda, Frank Bridge, Elias Parish Alvars
Bohemyalı Johann Wenzel Kalliwoda, İngiliz besteci Frank Bridge ve İstanbul Boğazı'ndan Bulgaristan'a yaptığı geziyi anlatan eseriyle yine bir İngiliz, Elias Parish Alvars konuklarımız olacak.
58:57
Marin Marais, Frank Martin, Karol Szymanowsky, Igor Stravinksy ve Martial Solal
Oda müziklerinin ve düzenlemelerinin yer aldığı programda Marin Marais, Frank Martin, Karol Szymanowsky, Igor Stravinksy ve Martial Solal'ın eserlerini dinleyebilirsiniz.
58:56
Pale Mikkelborg, Clara Schumann, Ekrem Zeki Ün, Nickos Harzianos, Vittorio Monti ve Viktoria Mullova
Danimarkalı caz bestecisi Pale Mikkelborg, kadın besteci Clara Schumann, flüt ve piyano için bir eseriyle Ekrem Zeki Ün, gitar eseriyle Yunan besteci Nickos Harzianos, Vittorio Monti ve bir crossover çalışmayla Viktoria Mullova konuklarımız.
58:56
Uuno Klami, Georges Auric, Sergio Assad ve Percy Grainger
Finlandiyalı Uuno Klami, Fransız Georges Auric, Brezilyalı gitar ustası ve besteci Sergio Assad ve Avusturalyalı Percy Grainger eselerini dinleyeceğiniz isimler.
59:26
Antonio Ruiz Pipo, Grigory Saphoshnikov, Michel Legrand, Robert Volkmann ve David Popper.
Gitar, flüt, arp, çello ve insan sesi bugünkü tınılarımız. Konuklarımız ise Antonio Ruiz Pipo, Grigory Saphoshnikov, Michel Legrand, Robert Volkmann ve David Popper.
58:56
Sharon Isbin eşliğinde Susanne Mentzner'den şarkılar
Sharon Isbin eşliğinde Susanne Mentzner'den şarkılar, Dvorak American başlıklı yaylı dörtlüsü, Barber piyano konçertosu, Eklipse topluluğu'ndanThe Clash ve Nick Cave klasikleri dinleyeceğiniz eserler.
58:55
Antonio Fragoso, Narciso Casanovas, Erwin Dressell ve Albert Roussell
Kıtalararası müzik yolculuğumuzda konuklarımız Portekizli besteci Antonio Fragoso, İspanyol besteci Narciso Casanovas, Alman besteci Erwin Dressell ve Fransız besteci Albert Roussell olacak.
58:56
Gomidas, Gershwin, Renee Fleming, Han-A-Seon, Heitor Villa-Lobos, Aaron Copland
Ermeni halk şarkılarıyla Gomidas, Gershwin yorumuyla Renee Fleming, Koreli kadın besteci Han-A-Seon, Heitor Villa-Lobos ve klarnet konçertosuyla Aaron Copland konuklarımız olacak.
58:56
Frederic Delius, Ernesto Nazareth, Toru Takemitsu ve Victor Hely-Hutchinson
Gerek orkestral gerek solo çalgı, gerekse insan sesi için yazılmış eserlerle, Frederic Delius, Ernesto Nazareth, Toru Takemitsu ve Victor Hely-Hutchinson konuklarımız olacak.
58:56
Sonia Wieder Atherton, Carl Nielsen, Tan Dun, Scott Pender ve Max Reger
Sonia Wieder Atherton'un çellosundan bir Yahudi ezgisiyle başlayan program, Carl Nielsen, Tan Dun, Scott Pender ve Max Reger'le sürüyor.
58:56
Emil Darzins, Selim Palmgren, Ivan Khandochkine, Alexander Glazunov ve Boris Papandopoulo
Dünyanın dört bir köşesine yaptığımız müzikli yolculuğumuzda Letonyalı Emil Darzins, Finlandiyalı Selim Palmgren, Rus Ivan Khandochkine ile Alexander Glazunov ve Hırvat Boris Papandopoulo'nun eserleri yer alıyor.
58:55
Malcolm Arnold, Nikolai Kapustin, Maurice Jacobson, Teresa Carreno ve Dora Pejacevic
20. yüzyl bestecilerine yer verdiğimiz programda Malcolm Arnold, Nikolai Kapustin, Maurice Jacobson ile kadın besteciler Teresa Carreno ve Dora Pejacevic konuğumuz olacak.
58:56
Luigi Cherubini, Goerg Christoph Wagenseil, Ludwig van Beethoven, Gerald Finzi ve Sergei Rachmainov
Orkestral ya da oda müziği, çalgısal eserlerin yer alacağı programda Luigi Cherubini, Goerg Christoph Wagenseil, Ludwig van Beethoven, Gerald Finzi ve Sergei Rachmainov'un bestelerini dinleyebilirsiniz.
58:27
Jean Sibelius, Walter Piston, Robert Xavier Rodriguez, Luis de Pablo, Albert Roussell
Jean Sibelius ve Walter Piston'dan doğa esinli iki eser, Robert Xavier Rodriguez'den Yedi Ölümcül Günah, Luis de Pablo'dan "Turnis Eburnea" ve Albert Roussell'den Op.58 Yaylı Üçlü'yü dinleyebilirsiniz.
58:56
Joachim Nicholas Eggert, Ossip Antonovich Kozlovsky, Martial Solal, Robert Farnon, Alberto Williams ve Lalo Schifrin
Joachim Nicholas Eggert, Ossip Antonovich Kozlovsky, Martial Solal, Robert Farnon, Alberto Williams ve Lalo Schifrin ile farklı coğrafyalara, farklı türlere bir yolculuk.
58:56
Anton Rubinstein, Zhou Long, Karol Szymanowsky, Rheingold Gliere ve Robert Beaser
Rusya, Çin, Polonya ve Amerika'dan 20. yüzyıl bestecileri. Anton Rubinstein, Zhou Long, Karol Szymanowsky, Rheingold Gliere ve Robert Beaser.
58:57
Armand Marsick, Fabian Svenssonn, Lowell Liebermann, Sarah Wallin Huff ve Camille Saint Saens
Oyuncak piyano flüt, keman, arp, obua için yazılmış çeşitli eserlerle Armand Marsick, Fabian Svenssonn, Lowell Liebermann, Sarah Wallin Huff ve Camille Saint Saens'ı dinleyebilirsiniz.
58:55
Zoltan Kodaly, Tulkun Kurbanov, Amadeo Roldan, Alejandro Garcia Catulla, Ole Bull, Dinu Lipatti
Macaristan'a Zoltan Kodaly, Özbekistan'a Tulkun Kurbanov, Küba'ya Amadeo Roldan ve Alejandro Garcia Catulla, Norveç'e Ole Bull, Romanya'ya da Dinu Lipatti eserleriyle uzanacağız.
58:56
Astor Piazzolla, Edward Elgar, Zoltan Kodaly, Edward Baghdasarrian, Stephen Heller, Yorgo Mavroedes
Astor Piazzolla, Macar besteciler Zoltan Kodaly ve Stephen Heller, Rum besteci Yorgo Mavroedes, Ermeni besteci Edward Baghdasarrian ve İngliz besteci Edward Elgar konuklarımız.
59:35
Karl Stamitz, Karol Szymanowski, Robert Beaser, Johann Bernard Bach ve Emil Darzins
Almanya, Amerika, Letonya, Polonya müzikli yolculuğumuzda duraklarımız. Karl Stamitz, Karol Szymanowski, Robert Beaser, Johann Bernard Bach ve Emil Darzins konuklarımız.
58:38
George Auric, Reynaldo Hahn, Gary Schocker, Narciso Casanovas ve Antonio Fragoso
Bugünki renkli yolculuğumuzda sizlere Fransız besteci George Auric, Venezuealı Reynaldo Hahn, Amerikalı Gary Schocker, İspanyol Narciso Casanovas ve Portekizli Antonio Fragoso eşlik edecek.
58:55
Paul Turok, Selim Palmgren, Ivan Kondhackine ve Erwin Dressell
Farklı türlerden ve farklı coğrafyalardan örnekler dinleyeceğiniz programda Paul Turok, Selim Palmgren, Ivan Kondhackine ve Erwin Dressell'in eserleri yer alacak.
58:56
Jules Massenet, Leo Brouwer, Kent Wheeler Kennan, Jacques Ibert, Leevi Madetoja ve Ekaterina Siniavina
Flüt, gitar, viyola, trompet, saksafon tınılarını duyabileceğiniz programda Jules Massenet, Leo Brouwer, Kent Wheeler Kennan, Jacques Ibert, Leevi Madetoja ve Ekaterina Siniavina konuğumuz.
59:41
Ukrayna, Litvanya, Estonya ve Ermenistan'a Yolculuk
Programda Ukrayna, Litvanya, Estonya ve Ermenistan'a uzanıyor, gerek solo gerek orkestral eserlerine yer veriyoruz.
58:54
Fransa, Almanya, İspanya, Rusya ve Ermenistan Müziğine Bir Bakış
Fransa, Almanya, İspanya, Rusya ve Ermenistan müziğine Charles Valentin Alkan, Max Reger, Manuel de Falla, Alexander Glazunov ve Alexander Arutunian'la bir bakış.
58:57
Klasik Batı Üslubuyla Eserler Veren Siyahi Besteciler
Siyah Mozart Joseph Boulogne, "Afrikalı Mahler" Samuel Coleridge Taylor, Florence Price ve George Walker konuklarımız. Ortak özellikleri klasik batı üslubuyla eserler veren siyahi besteciler olmaları.
58:56
Otto Nicolai, Derek Tywoniuk, Kurt Weill, Clara Schumann, Leo Brouwer, Alberto Guerrero
Otto Nicolai, perküsyon için ilginç bir eseriyle Derek Tywoniuk, Kurt Weill, kadın besteci Clara Schumann, Leo Brouwer ve Şilili besteci Alberto Guerrero radyolarınızda.
59:29
17. Yüzyıldan 20. Yüzyıla
17. yüzyıldan 20. yüzyıla Nicolai Porpora, Adrian François Servais, Victor Kozlov, Gian Carlo Menotti ve Imre Schezenyi eserleriyle yolculuk.
58:55
İtalya'dan Amerika'ya, Almanya'dan Kanada'ya uzanan yolculuk
Giuseppe Verdi, Johann Sebastian Bach, Maurice Ravel, George Gershwin, Jean Coulthard, Pete Rose ve Jules Massenet ile İtalya'dan Amerika'ya, Almanya'dan Kanada'ya uzanan yolculuk.
58:55
Benjamin Britten, Claude Debussy, Nikolai Kapustin, Pablo Casals, Andre Previn-Anne Sophie Mutter, Josef Scrammel
Pablo Casals, Andre Previn-Anne Sophie Mutter, Josef Scrammel, Benjamin Britten, Claude Debussy, Nikolai Kapustin ve ünlü The Doors şarkısı "The End" düzenlemesiyle Prag Senfoni konuklarımız.
58:54
David Popper, Kurt Weill, Lalo Schifrin, Erich Wolfgang Korngold ve Jonathan Leshnoff
Bohemyalı David Popper, 20. yüzyıl şarkılarının büyük ismi Kurt Weill, film müziği bestecisi Lalo Schifrin, Avusturyalı Erich Wolfgang Korngold ve Amerikalı Jonathan Leshnoff konuklarımız.
58:54
Çello konçertosuyla Williams, film müziğiyle Kitaro, Karelia Suiti'yle Sibelius ve Michael Jackson
Çello konçertosuyla John Williams, film müziğiyle Kitaro, Karelia Suiti'yle Jean Sibelius ve ölümünün 9. yılında senfoni orkestrası için düzenlenmiş iki şarkısıyla Michael Jackson konuklarımız.
58:59
Üç Rus Besteci Igor Stravinsky, Sergei Rachmaninov, Reinhold Gliere
Üç Rus besteci Igor Stravinsky, Sergei Rachmaninov, Reinhold Gliere, besteci yönüyle ünlü İngiliz kemancı Nigel Kennedy ve Romanyalı besteci György Kurtag bu günki konuklarımız.
59:33
Karl Stamitz, Jakov Gotovac, Christian August Sindng, Sir Michael Kemp Tippett
Karl Stamitz'le Almanya'ya, Jakov Gotovac'la Hırvatistan'a, Christian August Sindng ile Norveç'e, Sir Michael Kemp Tippett'la İngiltere klasik müzik dünyasına uzanıyoruz.
58:56
Farklı Türler, Farklı Coğrafyalar, Crossoverlara En Güzel Örnekler
Farklı türler, farklı coğrafyalar, crossoverlara en güzel örnekler. Geronimo Gimenez, Frank Martin, bir Beatles klasiğiyle Nigel Kennedy, Malcolm Arnold, Sergei Prokofiev ve Alexander Glazunov konuklarımız.
58:55
19 ve 20. Yüzyıl Fransa'sına Yolculuk
Adolphe Adam, Francis Poulenc, Emmanuel Chabrier, Camille Saint-Saens ve Erik Satie eserleri eşliğinde 19 ve 20. yüzyıl Fransa'sına yolculuk.
59:02
700 Yıllık Bir Aziz Meryem Şarkısı, 13. Yüzyıldan 20. Yüzyıla Müzikli Bir Yolculuk
Arno Babajanian, Kurt Weill, Anatole Liadov, Ayala Asherov, Avner Dorman eserleri ve 700 yıllık bir Aziz Meryem Şarkısı. 13. yüzyıldan 20. yüzyıla müzikli bir yolculuk.
58:56
İsveç, Portekiz, Hırvatistan, İngiltere ve Venezuela'ya
İsveç, Portekiz, Hırvatistan, İngiltere ve Venezuela'ya Joachim Nicholas Eggert, Antonio de Lima Fragoso, Dora Pejacevic, Maurice Jacobson ve Reynaldo Hahn'ın eserleriyle uzanacağız
58:56
İtalyan Senfonisi'yle Mendelssohn, keman ve piyano eseriyle Sarah Wallin Huff
İtalyan Senfonisi'yle Mendelssohn, keman ve piyano eseriyle kadın besteci Sarah Wallin Huff, oyuncak piyano bestesiyle Fabian Svennssonn, flüt ve arp sonatıyla Lowell Liebermann ve piyano konçertosuyla Samuel Barber konuklarımız.
58:56
Piyanodan Perküsyon Çalgılarına, Rus Ezgilerinden Rock Şarkısı Düzenlemesine
Piyanodan perküsyon çalgılarına, Rus ezgilerinden rock şarkısı düzenlemesine uzanan yelpazede Crisostomo Arriaga, Isaac Albeniz, Grigory Teplov, Avner Dorman ve Viktoria Mullova konuklarımız.
58:55
Sergei Rachmaninov, Robert Beaser, Maurice Jacobson, Joe Hisashi, Scott Pender
Sergei Rachmaninov'un çello ve piyano sonatı, Robert Beaser'ın "The Mountain Song", Maurice Jacobson'ın "The Music Room" başlıklı eseri, Joe Hisashi'nin bir piyano eseri ve Scott Pender'ın "The Old Notebook" başlıklı viyola ve piyano sonatı yer alıyor.
58:36
18. Yüzyılda Etkin Olan Besteciler
Franz Ignaz Danzi, Anton Eberl, William Billings, Georg Christoph Wagenseil ve Jean Marie Leclair'in eserleri. Hepsi de 18. yüzyılda etkin olan besteciler.
58:56
Robert Fuchs, Johann Nepomuk Fuchs, Augusta Holmes, Norbert Burgmüller ve Julius Reubke
Robert Fuchs, Johann Nepomuk Fuchs, Augusta Holmes, Norbert Burgmüller ve Julius Reubke'nin eserleri. Ortak özellikleri ise beş ismin de 19. yüzyılın ilk yarısına ait olmaları.
58:56
De-Lovely Filminden Seçkilerle Cole Porter'ın Eserleri
Piyano parçalarından çeşitli dönem ve ülkelerin şarkılarına uzanan yelpazede Ernesto Nazareth, Toru Takemitsu, Kozlovsky, Martial Solal ve yaşam öyküsünün anlatıldığı De-Lovely filminden seçkilerle Cole Porter'ın eserlerini dinleyebilirsiniz.
58:56
Christmas Teması Üzerine Orkestral Eserler
Francesco Manfredini, Malcolm Arnold, Gustav Holst, Victor Hely-Hutchinson ve Ralph Vaughan Williams'ın Christmas teması üzerine yazdıkları orkestral eserler.
58:56
Adoplhe Adam, Felix Mendelssohn, Alexander Borodin, Alexander Alabiev, Mikhail Glinka, Emmanuel Chabrier ve Camille Saint-Saens
Fransa, Almanya ve Rusya üçgeninde Adoplhe Adam, Felix Mendelssohn, Alexander Borodin, Alexander Alabiev, Mikhail Glinka, Emmanuel Chabrier ve Camille Saint-Saens eserleri dinleyebilirsiniz.
58:56
Ernst Bloch, Leo Brouwer, Pete Rose, Çaykovsky, Dinu Lipatti
Ernst Bloch'un "Deniz Şiirleri" Leo Brouwer'in "El Decameron Negro", Pete Rose'un "Tall P" başlıklı eserleri, Çaykovsky'nin iki şarkısı ve Dinu Lipatti'nin Sol El İçin Sonati'in programda yer alan eserler.
49. Bölüm
58:56
Paul Creston, Jean Sibelius ve Danish String Quartet
Üç Rus besteci, Alexander Alabiev, Mikhail Glinka, Mili Balakirev, Marimba Konçertosu'yla Paul Creston, Jean Sibelius ve iki Danimarka ezgisiyle Danish String Quartet konuklarımız.
55. Bölüm
58:56