Denizin Dişleri

Bölümler

12 bölüm 03:53:46
1. Bölüm - Denizin Dişleri
Haziran ayının başında bir gece hava ve su yeterince ısınmamışken bir genç kadın sevgilisini kumsalda bırakarak denize girer. Sabaha karşı uyanan delikanlı onun gelmediğini görüp karakola telefon eder.
1. Bölüm
21:06
2. Bölüm - Denizin Dişleri
Köyün baş komiseri Martin Brody olaya el koyarak başka bir polis ile sahili tararlar. Christine Watkins'in bir köpek balığı tarafından parçalanmış cesedini bulurlar. Kasabada daha önce böyle bir olay yaşanmamıştır, herkes şaşırır.
2. Bölüm
20:27
3. Bölüm - Denizin Dişleri
Alınması gereken ilk önlem, para getiren plajları geçici bir süre kapatmaktır. Gazete yazarı ve belediye başkanı, plajın kapatılma kararına şiddetle karşı çıkarak komiseri polislikten attırmakla tehdit ederler.
3. Bölüm
19:06
4. Bölüm - Denizin Dişleri
Haziran sonlarında, henüz tam plaj sezonu gelmemişken küçük bir çocuk ve yaşlı adam aynı köpek balığının saldırısına uğrayarak ölmüşlerdir. O sırada plajda olan New York Times muhabiri William, olayı gazetesine yansıtmıştır. Komiserin istediği olmuş ve plajlar kapanmıştır.
4. Bölüm
19:38
5. Bölüm - Denizin Dişleri
Komiser Brody, köpek balığını tuzağa düşürerek avlanması gerektiğini söyler. Av için para ve tekne tutulması gerekecektir. Belediye başkanı, parayı kendi bulacağını söyleyerek harekete geçilmesini ister.
5. Bölüm
18:14
6. Bölüm - Denizin Dişleri
Bir balık uzmanından tavsiyeler alınır.
6. Bölüm
18:52
7. Bölüm - Denizin Dişleri
Komiser, yerel gazeteci ve balık uzmanı beyaz büyük köpek balığını bulmak için anlaştılar. Bu arada gazeteci belediye başkanının ortaklarının kim olduğunu da bulmak için araştırma yapacaktı.
7. Bölüm
19:44
8. Bölüm - Denizin Dişleri
Martin Brody misafir ağırladıkları o geceyi huzursuz geçirmiştir.
8. Bölüm
19:17
9. Bölüm - Denizin Dişleri
Genç kızlık çağını bir türlü unutamayan Ellen, Matt Hooper ile gizli bir öğle yemeği yer.
9. Bölüm
19:46
10. Bölüm - Denizin Dişleri
Komiser sadece köpek balığı yüzünden değil aynı zamanda eşi yüzünden de gerilmiştir. Martin Brody, Belediye başkanına sıkı bir denetim ile plajı açabileceğini söylediği gün iri yarı bir adamın oğlunun kedisinin boynunu kırdığını öğrenir.
10. Bölüm
19:13
11. Bölüm - Denizin Dişleri
Balık hala yakalanmadığı için New York Times yazarı, Brody'e bir isim önerir. Aramalar devam eder.
11. Bölüm
19:25
12. Bölüm - Denizin Dişleri
Balığın 5. kurbanı Matt Hooper'dır.
12. Bölüm
18:52