Adada O Yaz

Bölümler

7 bölüm 02:04:06
1.Bölüm - Adada O Yaz
İşte! Yine o! Pencerede, gramofona bir plak koyuyor. Baktığımı gördü. Şimdi de dans ediyor, elbisesinin beyaz etekleri uçuşuyor. Tanrım, periler gibi… O da ne? Bana bir öpücük gönderdi!
1. Bölüm
18:28
2.Bölüm - Adada O Yaz
Avukat Cüneyt Bey, karısı İffet ve 16 yaşındaki oğulları Mehmet ile birlikte Büyükada’daki köşkte oturmaktadır. Güçlü bir kişiliğe sahip ciddi bir adamdır.
2. Bölüm
17:20
3.Bölüm - Adada O Yaz
Yeni komşular, çok canlı, dul bir hanım olan Fitnat ile onun yirmi yaşlarındaki olağanüstü güzellikteki kızı Serap’tır. Fettan biz kız olan Serap, çok kısa zamanda çocukluktan erginlik çağına geçmekte olan Mehmet’i kendine aşık etmeyi başarır.
3. Bölüm
15:38
4.Bölüm - Adada O Yaz
Mehmet’in gözünde Serap, saf ve temiz bir aşkın simgesi, asla ulaşılamayacak yarı kutsal bir varlıktır. Serap’ın inandığı çok sade ve çok da çarpıcı bir düsturu vardır: Aşk güzeldir, hayat kısa…
4. Bölüm
17:54
5.Bölüm - Adada O Yaz
Bir gün, bindiği atın ürkerek koşmaya başlaması üzerine ciddi bir tehlike atlatan Serap, Cüneyt’in yetişip kendisini kurtarmasından sonra bu olgun ve çekici adama duyduğu ilgiyi artık saklayamaz olur.
5. Bölüm
18:11
6.Bölüm - Adada O Yaz
Serap, inanılmaz bir sevdayla Cüneyt’e bağlanır. Cüneyt de onu sever. Bir gün kapının altından atılan imzasız bir mektup, gerçekleri İffet’in öğrenmesini sağlar.
6. Bölüm
16:47
7.Bölüm - Adada O Yaz
Fitnat Hanım ve kızı adadan ayrılır, Yeşilköy’de küçük bir eve yerleşirler. Para durumları çok kötüdür, Fitnat Hanım ağır hastadır.
7. Bölüm
19:48